ebook Dystopia - audiobook
4.1 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 506)

Dystopia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.99
Audiobook - najniższa cena: 32.90
wciąż za drogo?
44.99 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
32.90 zł
-23% 38.49 zł Lub 34.64 zł
49.99 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
41.15 zł
44.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Sensacyjny thriller Vincenta V. Severskiego, autora słynnej serii „Nielegalni”. Jerzy Kaziura, agent GRU, awansuje na wicepremiera. Na jego zlecenie Agencja Wywiadu zostaje rozwiązana, a paru jej funkcjonariuszy aresztowanych. Sara, Monika i Maria podejmują się niebezpiecznej misji uwolnienia swoich przyjaciół. Wspierane przez agentów MI6, Miszę Popowskiego i George'a Gordona z NATO, stawiają czoła perfidnemu wrogowi działającemu na zlecenie Moskwy. Czy zdołają powstrzymać kampanię przeciwko Zachodowi i nie dopuszczą do zachwiania międzynarodowego ładu?

Jerzy Kaziura, agent GRU, awansuje na stanowisko wicepremiera i koordynatora służb, wprowadzając chaos na najwyższych szczeblach władzy. Konrad Wolski, Marcel Cichy, Roman Leski oraz Zofia Winiarska zostają aresztowani, a Agencja Wywiadu rozwiązana. Pogłębia się atmosfera niepewności i nieufności.

W cieniu tych wydarzeń Sara, Monika i Maria przygotowują niebezpieczną misję uwolnienia aresztowanych przyjaciół. Wspomagane przez wytrawnych agentów MI6 oraz Miszę Popowskiego, byłego oficera rosyjskiego wywiadu i George'a Gordona, asystenta Sekretarza Generalnego NATO, dziewczyny stają do walki z czasem i przebiegłym wrogiem.

W miarę jak tajemnice wychodzą na światło dzienne, Kaziura ukazuje swoją prawdziwą tożsamość – szarej eminencji, przygotowującej na zlecenie Moskwy kampanię medialną przeciwko Zachodowi.

Dramatyczna walka na wielu frontach, pełna zwrotów akcji i zaskakujących momentów, prowadzi do nieuchronnego starcia, które przesądzi o losach międzynarodowego ładu…

Audiobooka interpretuje Krzysztof Gosztyła.

Dystopia od Vincent V. Severski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć