ebook Polowanie. Jak się w Polsce niszczy biznes
4.75 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Polowanie. Jak się w Polsce niszczy biznes
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 44.80
wciąż za drogo?
53.91 złpremium: 35.94 zł Lub 35.94 zł
52.71 zł Lub 47.44 zł
44.80 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ebook „Polowanie. Jak się w Polsce niszczy biznes” to reportaż o tym, jak aparat państwa PiS niszczy życia i kariery przedsiębiorców, którzy próbują robić biznes w Polsce. Przeczytaj o tym, jak wielu z nich zostało niesłusznie aresztowanych, jak ich reputacja została zniszczona, a biznesy zbankrutowały. Dowiedz się, jak wielu z nich nadal przybywa w areszcie bez podstaw i jak wiele osób cierpi z powodu ich dramatu.

Polscy przedsiębiorcy i menadżerowie, których biznes i kariery zostały zniszczone przez aparat państwa. Z piętnem przestępców trafili do aresztów, a następnie na ławę oskarżonych. Chociaż wielu z nich ostatecznie udowodniło swoją niewinność, to za błędy państwa zapłacili zszarganą reputacją, bankructwem, próbami samobójczymi. O powrocie do robienia biznesu w Polsce prawie nikt z nich już nie myśli.

Po widowiskowym zatrzymaniu, postawieniu zarzutów i obszernej relacji w telewizji, rzadko kto tłumaczy Polakom, że nie znaleziono żadnych dowodów, że ktoś trafił do aresztu bez podstaw i siedzi w nim bezprawnie. Nie tłumaczy się już, że osobisty dramat właściciela firmy ciągnie za sobą tysiące mniejszych dramatów: pracowników, klientów, inwestorów.

Polowanie. Jak się w Polsce niszczy biznes od Helena Kowalik, Szymon Krawiec możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć