ebook Bądź bogaty. Teraz! Zarabiaj więcej, szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3)

Bądź bogaty. Teraz! Zarabiaj więcej, szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.95
Audiobook - najniższa cena: 19.96
wciąż za drogo?
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
37.43 zł Lub 33.69 zł
38.92 zł
49.90 zł
19.96 zł
19.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pieniądze skłaniają do myślenia, budzą emocje i stają się przyczyną konfliktów. Napisano dziesiątki książek i artykułów o tym, czym są, jak je zarabiać i wydawać, kto je ma, a kto nie. Wiele osób praktycznie nie przestaje się koncentrować na pieniądzach, zarówno swoich, jak i cudzych. A jednak mimo wszystko temat pieniędzy wciąż wiąże się z mnóstwem błędnych informacji. W konsekwencji o tym, czy konkretny człowiek się bogaci, decyduje łut szczęścia. A to oznacza, że wielu z nas nie wykorzystuje swojego potencjału i rezygnuje z marzeń.

Dzięki tej książce przekonasz się, że nic, co dotyczy zarabiania, inwestowania i rozsądnego wydawania pieniędzy, już od dawna nie jest tajemnicą. Dowiesz się, jakie mity o pieniądzach wciąż funkcjonują w społeczeństwie, i zajmiesz się prawami dotyczącymi finansów. Pozwoli Ci to na zakończenie w ostateczny sposób spekulacji związanych z tą tematyką. Na kartach tej książki znajdziesz zaprezentowane w kompleksowy sposób wszystkie istotne prawdy, które dotyczą pieniędzy i bogacenia się. Jeśli przestudiujesz opisane w niej koncepcje i zaczniesz je stosować w życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym, to z pewnością już wkrótce odniesiesz sukces finansowy.

Przygotuj się na życie bardzo bogatego człowieka!

Audiobooka interpretuje Michał Podsiadło.

Bądź bogaty. Teraz! Zarabiaj więcej, szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej od Brian Tracy możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć