ebook Stacja pośrednia - audiobook
4.04 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 26208)

Stacja pośrednia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 30.80
Audiobook - najniższa cena: 36.88
wciąż za drogo?
43.11 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
-5% 36.88 zł Lub 33.19 zł
-22% 37.36 zł
47.90 zł
47.90 zł Lub 43.11 zł
39.43 zł
43.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Umiejscowiona na rozstaju kosmicznych szlaków farma staje się centrum galaktycznej afery… „«Stacja pośrednia», która zdobyła nagrodę Hugo, to powieść niezwykle pomysłowa, wzruszająca i pełna człowieczeństwa. Z pewnością dowodzi, że Clifford D. Simak zasłużył na tytuł klasyka science fiction” – SFFWorld.com

Enoch Wallace, nie przypomina innych ludzi. Żyje samotnie w lasach Wisconsin, chodzi z dziewiętnastowieczną strzelbą i w ogóle się nie starzeje. Ten ostatni fakt w końcu przyciąga uwagę służb rządowych w osobie wścibskiego agenta wywiadu. W rzeczywistości Enoch jest ostatnim żyjącym weteranem wojny secesyjnej i od blisko stulecia kieruje tajną stacją dla kosmitów podróżujących między gwiazdami. Jednakże dary wiedzy i długowieczności, jakie otrzymał od przybyszy z kosmosu, okazały się straszliwym brzemieniem, pozwoliły bowiem Enochowi ujrzeć wiszącą nad ludzkością groźbę zagłady.

Pozostała jednak pewna szansa… Tyle że lekarstwo może się okazać gorsze od choroby. SFFWorld.com

Audiobooka interpretuje Wojciech Masiak.

Stacja pośrednia od Clifford D. Simak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć