ebook Nawróceni - audiobook
3.86 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3)

Nawróceni - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.22
Audiobook - najniższa cena: 38.92
wciąż za drogo?
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
-22% 38.92 zł Lub 35.03 zł
49.90 zł
49.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
44.91 zł
49.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Oscar Wilde, Edyta Stein, Tony Blair – co wspólnego mają ze sobą te słynne osoby? Ich historie łączy pewne szczególne spotkanie. Przekonajmy się, czy sami nie doświadczamy podobnej przemiany duchowej.

Audiobook „Nawróceni” to przede wszystkim ciekawe historie ludzi, którzy na pewnym etapie swojego życia zostali dotknięci w szczególny sposób przez Boga. Wiele z tych osób to postacie bardzo znane, o których wiele wiemy, na ogół jednak mniej lub prawie nic nie wiadomo na temat ich duchowej przemiany.

My opowiadamy historie, które już się wydarzyły. Nawrócenie jednak to temat zawsze aktualny. Doświadczali go przecież zarówno żyjący w odległych nam czasach, jak i współcześni. Być może więc historia nawróceń to również Twoja historia, drogi Czytelniku...

• Czym jest nawrócenie?
• Kim jest człowiek nawrócony?
• Jak można go scharakteryzować?
• Jak sam siebie określa?

Nawrócenie rozpoczyna się od niespokojności ludzkiego serca, które nie może znaleźć na ziemi żadnego miejsca, gdzie mogłoby spocząć”– pisała amerykańska konwertytka Emilie Griffin.
(...) To Bóg bowiem pociąga człowieka, okazując mu swoją łaskę, „wdzierając się” z nią w jego życie, a człowiek – dysponując wolną wolą – może posłuchać Jego głosu lub „zamknąć” nań swoje uszy. Nawrócenie nie dzieje się bowiem poza wolą człowieka – wymaga jego przyzwolenia, poddania się przekształcającej mocy Bożej miłości albo zwyczajnego nieprzeszkadzania w działaniu Bożej mocy.

Audiobooka interpretuje Bogumiła Kaźmierczak.

Nawróceni od Henryk Bejda możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć