ebook Poświąteczne morderstwo
3.43 / 5.00 (liczba ocen: 793)

Poświąteczne morderstwo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 30.80
wciąż za drogo?
36.00 złpremium: 24.00 zł Lub 24.00 zł
30.80 zł Lub 27.72 zł
37.20 zł Lub 33.48 zł
40.00 zł
40.00 zł
30.80 zł
32.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Błyskotliwe dialogi, nietuzinkowi bohaterowie i zwodnicze tropy – ebook „Poświąteczne morderstwo” to pełen humoru bożonarodzeniowy kryminał. Stary dobry wujek Willie, nienasycony łakomczuch i epickie utrapienie w jednym, przybywa na wieś, aby spędzić z krewnymi święta. Traf chce, że w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia zostaje znaleziony martwy w śniegu w stroju Świętego Mikołaja. Wygląda na to, że ktoś mógł zatruć jego czekoladkę... A może chodziło o babeczkę?

Policja zaczyna krążyć po domu, a potomkowie Williego, dawni przyjaciele i dalecy krewni zostają wciągnięci w zagmatwane śledztwo. Kto mógł zyskać na jego śmierci? Nadinspektor Culley, próbując dociec, co się dokładnie wydarzyło, napotyka przeróżne komplikacje…

„Poświąteczne morderstwo”, po raz pierwszy opublikowane w 1944 roku, zręcznie wykorzystuje schematy kryminałów Złotej Ery. Napisane jest z ogromną swadą i ze wspaniałym poczuciem humoru.

„Poświąteczne morderstwo, pełne ekscentrycznych krewnych, dziwacznych wydarzeń i zabawnych dialogów, gwarantuje znakomitą rozrywkę”. – Tom Nolan, „Wall Street Journal”

Poświąteczne morderstwo od Rupert Latimer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć