ebook Oleandrowy miecz
4.36 / 5.00 (liczba ocen: 6155)

Oleandrowy miecz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 42.83
Audiobook - najniższa cena: 53.81
wciąż za drogo?
47.19 złpremium: 31.46 zł Lub 31.46 zł
42.83 zł Lub 38.55 zł
46.14 zł Lub 41.53 zł
52.43 zł
42.80 zł
43.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Olśniewające feministyczne arcydzieło Suri uderza jak stalowa pięść w aksamitnej rękawiczce. Po prostu wspaniałe." - Shelley Parker-Chan, autorka książki "Ta, która stała się Słońcem"

Bezwzględna księżniczka i potężna kapłanka spotykają się, aby napisać na nowo losy imperium. To zaciekła i bezkompromisowa feministyczna opowieść o przetrwaniu i rewolucji osadzona w przepięknym, wyjątkowym magicznym świecie" - S. A. Chakraborty, autorka "Miasta mosiądzu"

"Kameralne, złożone, magiczne studium imperium i ludzi miażdżonych przez jego krwawe tryby. Uwielbiałam ją." - Alix E. Harrow, autorka książki "The Once and Future Witches"

Niezwykłe osiągnięcie - każde zdanie zapierało mi dech w piersiach swoim artyzmem, a Malini i Priya skradły moje serce. - Samantha Shannon, autorka książki "Zakon Drzewa Pomarańczy"

"Przejmująca i wstrząsająca od samego początku." - R. F. Kuang, autorka książek "Wojna makowa" i "Babel"

Proroctwo bezimiennego boga okazało się jednocześnie błogosławieństwem i przekleństwem. Malini zdecydowała się sięgnąć po władzę. Choć u boku ma armię lojalnych ludzi, to bratobójczą, okrutną walkę będzie musiała stoczyć sama.

Prija, dotknięta magią kapłanka, marzy o tym, by uwolnić swój kraj od zarazy. Od śmiercionośnej choroby i równie śmiercionośnych rządów...ukochanej Malini.

Obie wybrały ucieczkę od siebie nawzajem, ale ich ścieżki są ze sobą splecione równie mocno, co ich przeznaczenia. Nieuchronne spotkanie zdaje się jedyną metodą, by ratować to, co obie kochają. Bez względu na cenę, jaką przyjdzie im za ten ratunek zapłacić.

Oleandrowy miecz od Tasha Suri możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć