ebook Słoneczny mąż
4.43 / 5.00 (liczba ocen: 11522)

Słoneczny mąż
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 34.90
Audiobook - najniższa cena: 39.99
wciąż za drogo?
47.70 złpremium: 31.80 zł Lub 31.80 zł
34.90 zł
45.05 zł Lub 40.55 zł
46.64 zł Lub 41.98 zł
53.00 zł
43.63 zł
44.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ebook „Słoneczny mąż” to porywająca opowieść o Nomadzie, tajemniczym bohaterze, który musi uciekać przed śmiertelnym niebezpieczeństwem i walczyć o wolność na obcej planecie. Poznaj jego niezwykłą historię, pełną akcji, napięcia i magii. Odkryj, co kryje się za wschodem słońca, który może zniszczyć wszystko. Nie przegap tej niesamowitej przygody, która przeniesie cię do świata cosmere, gdzie wszystko jest możliwe!

Przed laty miał towarzyszy broni i sprawę, w którą wierzył, ale teraz mężczyzna, który przedstawia się jako Nomad, cały czas ucieka. Gdy nieubłagana Nocna Brygada zbliża się za bardzo, musi skakać ze świata na świat wewnątrz cosmere, aż ląduje na kolejnej planecie i natychmiast wikła się w konflikt między tyranem a buntownikami, którzy chcą jedynie uniknąć przemiany w bezmyślnych niewolników – a przez cały czas zagraża im wschód słońca, którego gorąco stopi nawet skały.

Czy Nomadowi, pozbawionemu znajomości miejscowego języka, uda się odnaleźć drogę wśród konfliktu i zgromadzić dość mocy, by opuścić świat, zanim jego umysł lub ciało zapłacą najwyższą cenę?

Słoneczny mąż od Brandon Sanderson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć