ebook Opowieść o Rosji. Władza i mit
4.28 / 5.00 (liczba ocen: 1703)

Opowieść o Rosji. Władza i mit
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 46.90
wciąż za drogo?
-21% 46.90 zł
71.99 złpremium: 47.99 zł Lub 47.99 zł
59.99 zł Lub 53.99 zł
79.99 zł
79.99 zł Lub 71.99 zł
49.99 zł
59.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Żaden kraj nie był tak głęboko podzielony w sprawie swojej historii jak Rosja. Żaden nie zmieniał tak często opowieści o własnej przeszłości. To, jak Rosjanie opowiadają o swoich dziejach i w każdym pokoleniu tworzą ich nową wersję, jest ważną częścią ich historii, kultury i poglądu na świat. Aby wiedzieć, co kryje przyszłość Rosji – zrozumieć, co reżim Putina oznacza dla Rosji i świata – warto poznać idee i sens rosyjskiej historii.

Książka, bez której nie zrozumiecie dzisiejszej Rosji. - ANNE APPLEBAUM

W książce Orlando Figesa barwne postaci z bogatych dziejów Rosji stają przed nami jak żywe. Bez znajomości ich biografii nie da się dziś zrozumieć największego kraju świata – począwszy od koronacji szesnastoletniego Iwana Groźnego w moskiewskim soborze i ubranej w zielony mundur Katarzyny Wielkiej jadącej aresztować swego męża, a skończywszy na ostatnich, tragicznych dniach Romanowów.

„Opowieść o Rosji”, wybornie napisana i oparta na długoletnich studiach, jest arcydziełem autora, który jak nikt potrafi opowiadać o dziejach Rosji.

To książka mająca rozmach, trzymająca w napięciu, mistrzowska.

Opowieść o Rosji. Władza i mit od Orlando Figes możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć