ebook Rozwód. Jak go przeżyć? - audiobook
2.29 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7)

Rozwód. Jak go przeżyć? - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 29.65
Audiobook - najniższa cena: 33.92
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-14% 33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
45.90 zł Lub 41.31 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rozwód to niewątpliwie jedno z najbardziej trudnych wyzwań, z jakimi można się spotkać w życiu. To przeżycie, które niesie ze sobą ogrom żalu, bólu, stresu, strachu i złości.

Jak sobie poradzić z tak trudnymi emocjami? Jak przeżyć tak silny wstrząs psychiczny? I jak o tym, co się dzieje między rodzicami, rozmawiać z dziećmi?

Poradnik Kuby Jabłońskiego odpowiada na te i inne pytania. Daje wskazówki, jak postępować, żeby nie zwiększać niepotrzebnie cierpień związanych z rozpadem rodziny i nie pogłębiać urazu po tak traumatycznym przeżyciu, jak się zachowywać podczas rozprawy sądowej. Pomaga uporać się z poczuciem krzywdy, podpowiada, jak ułożyć sobie nowe życie i zachować system wartości.

Książka wyróżnia się przystępnym, komunikatywnym językiem, co sprawia, że jest dostępna i zrozumiała dla każdego czytelnika.

Audiobooka interpretuje Bartosz Głogowski.
Rozwód. Jak go przeżyć? od Kuba Jabłoński możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć