ebook Wszystko czerwone
4 / 5.00 (liczba ocen: 9187)

Wszystko czerwone
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.60
Audiobook - najniższa cena: 9.99
wciąż za drogo?
28.82 złpremium: 18.59 zł Lub 18.59 zł
24.60 zł Lub 22.14 zł
24.80 zł Lub 22.32 zł
30.99 zł
25.48 zł
28.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dlaczego wszystko staje się czerwone? Czytelnik, który sięgnie po ten doskonały kryminał, z pewnością szybko znajdzie odpowiedź na to zagadkowe pytanie. Bohaterka wyjeżdża do swojej przyjaciółki Alicji mieszkającej w Danii. Liczy na spokojny odpoczynek, ale na miejscu zastaje wielu, i to niezwykle hałaśliwych, gości. Pewnego dnia, pod koniec odbywającego się w ogrodzie przyjęcia dochodzi do tragedii. Okazuje się, że jedna z osób została podstępnie zamordowana. Krąg podejrzanych jest duży. Przybyły na miejsce policjant mimo bariery językowej próbuje przesłuchać uczestników garden party. Najgorsze, że zabójca najwyraźniej nie czuje się usatysfakcjonowany dokonaniem jednej zbrodni i zaczyna polowanie na kolejnych przyjaciół Alicji...Jak to u Joanny Chmielewskiej bywa, na kartach książki sceny pełne napięcia przeplatają się z dowcipnymi dialogami, ciętymi ripostami i barwnymi opisami. Wszystko to sprawia, że nie można oderwać się od tej świetnie napisanej, pełnej humoru powieści.

Wszystko czerwone od Joanna Chmielewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Klasyka Chmielewskiej! Zabawa językiem, prześmieszne postacie (duński policjant próbujący mówić po polsku, no i bezkonkurencyjna Alicja!), sprytna intryga. Tej książki nawet nie da się opisać, po prostu trzeba przeczytać, żeby zrozumieć jej fenomen.

Warto zerknąć