ebook Orient - audiobook
4.02 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 413)

Orient - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.50
Audiobook - najniższa cena: 25.79
wciąż za drogo?
25.79 zł Lub 23.21 zł
27.90 zł
38.69 zł Lub 34.82 zł
37.41 zł
38.69 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Tego jeszcze nie było – nawet w świecie słynnego prokuratora Jakuba Kani! Tym razem śledztwo zaprowadzi go aż do Chin – państwa wielkich pieniędzy i ambicji, wielkiej mafii i... wielkich zagadek. W jaki sposób uwielbiany przez czytelników Jakub Kania – mężczyzna z wybaczalną nadwagą i unikalnym talentem do rozwiązywania historycznych zagadek – wybrnie z kłopotów i uniknie pułapek, które zastawiają na niego najniebezpieczniejsi ludzie na świecie?

W Terespolu przed kolekturą lotto omdlewa człowiek, a z jego rąk wypada kupon z sześcioma zwycięskimi liczbami. W tym samym czasie siedem tysięcy osiemset trzydzieści kilometrów dalej pewien mężczyzna opracowuje plan, który ma przynieść miliardowe zyski i zmienić układ sił w jednym z najważniejszych państw Europy.

Co w tym czasie robi były prokurator IPN-u Jakub Kania?

Właśnie dostał nową pracę i misję, a ta zawiedzie go do Szanghaju i wplącze w śmiertelnie niebezpieczną intrygę, w której ważną rolę odegrają chińskie triady, polskie służby specjalne i… zbieracze złomu spod Terespola.
Najważniejsza jest jednak zagadka zaginięcia gdzieś między Polską a Chinami najsłynniejszego pociągu na świecie. Warto dodać, że śladami Kani podąża jego dobra znajoma kapitan Teresa Barska.

Maciej Siembieda w pełnej rozmachu powieści, jak zwykle po mistrzowsku łącząc fakty i fikcję, ujawnia tajemnice chińskiej mafii i jej powiązania z komunistycznym państwem, zdradza sekrety wywiadów oraz – z wyjątkowym poczuciem humoru – branży złomiarskiej. Prowadzi przy tym błyskotliwą rozprawę o hazardzie, lojalności, zemście, przeznaczeniu oraz… depresji.

W jaki sposób uwielbiany przez czytelników Jakub Kania – mężczyzna z wybaczalną nadwagą i unikalnym talentem do rozwiązywania historycznych zagadek – wybrnie z kłopotów i uniknie pułapek, które zastawiają na niego najniebezpieczniejsi ludzie na świecie?
Tak jak zawsze: inteligentnie i brawurowo, a przede wszystkim w zupełnie niespodziewany dla czytelników sposób.

Audiobooka interpretuje Mariusz Bonaszewski.

Orient od Maciej Siembieda możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć