ebook Ostra - audiobook
3.13 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 220)

Ostra - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.19
Audiobook - polecana oferta: 29.90
wciąż za drogo?
28.34 zł
-33% 29.90 zł
41.84 zł Lub 37.66 zł
40.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mistrz Marek Krajewski w brawurowej współczesnej odsłonie. Bliżej niezidentyfikowane miasto nad rzeką Siecznicą nocami upaja się alkoholem i tonie w narkotykowej mgle. Króluje tutaj korupcja. Bezpieczny jest tylko ten, kto stoi ponad prawem. W pożarze na jednym z osiedli ginie podpalacz – bezrobotny alkoholik. Na pierwszy rzut oka sprawa wygląda jak nieszczęśliwy wypadek. Okazuje się jednak, że podpalenie to element skomplikowanej przestępczej gry. Co wydarzyło się naprawdę, wie tylko prostytutka Rakieta, a ona znika bez śladu…

Wszechobecne zło, niesłabnące napięcie i brutalna prawda

Poturbowana przez życie detektyw Ewa Skoczek i ukrywająca wstydliwy sekret adwokatka Gośka Drewnowska podejmują się odnalezienia Rakiety. Oznacza to wojnę. Z bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem.

Śledztwo wiedzie przez zapuszczone pokoiki dziewczyn do wynajęcia i eleganckie gabinety lokalnych biznesmenów i polityków. Ewa i Gośka mają przeciw sobie nawet własną przeszłość, która dopadnie je w najmniej spodziewanym momencie.

Czy przeszkodzi im w dotarciu do prawdy? I czy uda się wyrwać miasto z niewidzialnej sieci mafijnych powiązań?
Kto tak naprawdę chce je powstrzymać?

Audiobook „Ostra” Marka Krajewskiego to mroczny kryminalny roller-coaster.

Audiobooka interpretuje Beata Olga Kowalska.

Ostra od Marek Krajewski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć