ebook Pokłosie. Opowieści z Kosodomu
4.11 / 5.00 (liczba ocen: 9883)

Pokłosie. Opowieści z Kosodomu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.90
Audiobook - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
26.90 zł
44.99 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
42.49 zł Lub 38.24 zł
49.99 zł
49.99 zł Lub 44.99 zł
42.47 zł
42.49 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dodatek do bestsellerowego cyklu żniwa śmierci

Ekscytujący i przerażający świat Kosodomu jest pełen opowieści, które czekają na odkrycie. Dlatego nie czekaj i sięgnij po „Pokłosie. Opowieści z Kosodomu”.

Od kiedy Thunderhead roztoczył opiekę nad ludzkością, do czasu gdy kosiarz Goddard próbował wywrócić wszystko do góry nogami, minęły całe wieki. Ludzie żyli bez głodu, chorób i śmierci, a kosiarze kontrolowali liczebność populacji.

Pokłosie. Opowieści z Kosodomu to zbiór opowiadań osadzonych w uniwersum Żniw śmierci. Kolejne historie nie tylko rozwijają fabułę trylogii, lecz także wyjaśniają genezę niektórych zdarzeń. Pojawiają się również nowi kosiarze!

Neal Shusterman wraz z Davidem Yoonem, Jarrodem Shustermanem, Sofíą Lapuente, Michaelem H. Payne’em, Michelle Knowlden i Joelle Shusterman zabiorą was z powrotem do niezwykłego świata Żniw śmierci.

„Fani serii „Żniwa Śmierci” będą zadowoleni z tej porywającej kontynuacji.” - School Library Journal

„Fani będą zachwyceni różnorodnymi opowieściami, które poruszają tematy sztuki, znaczenia i moralności w świecie po śmierci ze skuteczną mieszanką humoru, przemocy i delikatnego absurdu.” - Publishers Weekly

Pokłosie. Opowieści z Kosodomu od Neal Shusterman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nigdy nie przepraszaj za ambicje. Nie można się wstydzić chęci osiągnięcia czegoś więcej.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć