ebook Ostatni dzwonek
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 6559)

Ostatni dzwonek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 31.90
wciąż za drogo?
20.90 zł
34.20 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
24.70 zł Lub 22.23 zł
26.90 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
30.38 zł
30.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najnowsza powieść Beth O’leary, autorki bestsellerowych „Współlokatorów”.  Komedia miłosna idealna na świąteczne ferie i wszystkie romantyczne wieczory. #enemies-to-lovers. Dwoje zaprzysięgłych wrogów. Upadający biznes hotelowy. Miłość to ostatnie, czego potrzebują.

Dwoje hotelowych recepcjonistów – i arcywrogów – znajduje kolekcję starych obrączek ślubnych i rywalizując o to, które z nich zwróci je właścicielom, odkrywa własną historię miłosną. Recepcjoniści Izzy i Lucas nienawidzą się nawzajem. Robią wszystko, co w ich mocy, żeby ich zmiany w recepcji hotelowej nigdy się nie pokrywały, ale w grudniu tego roku są tylko we dwoje. Co gorsza, w hotelu właśnie zawalił się sufit. Tylko pięć pokoi nadaje się do użytku, a właściciel wyznaczył Izzy i Lucasowi różne żmudne zadania, by opłacało mu się zatrudniać ich w czasie remontu. 

Podczas porządkowania rzeczy pozostawionych przez gości odkrywają pudełko z obrączkami ślubnymi i pierścionkami zaręczynowymi, oznaczonymi datami ich znalezienia. Gorączkowo przeszukują hotelową dokumentację, by odnaleźć właścicieli, i w końcu… wyruszają w drogę.
Pudełko zawiera nie tylko biżuterię – to skarbnica historii miłosnych, uniesień i rozczarowań. Od długo oczekiwanego pierścionka zaręczynowego po obrączkę ślubną, która przybywa w samą porę na przyjęcie rozwodowe, każda zguba ma do opowiedzenia swoją historię. 
Jeżdżąc po Wielkiej Brytanii i zwracając precjoza ich właścicielom, Izzy i Lucas zaczynają dostrzegać, że romanse nie zawsze biegną prostą drogą do szczęśliwego zakończenia. Mogą zaczynać się na różne sposoby. A wrogów od kochanków dzieli tylko mały krok…

Rekomendacje e-booka Ostatni dzwonek:

"Uwielbiam tę książkę! Jest pełna ciepła i chemii, zabawna i trzymająca w napięciu – nie mogłam się od niej oderwać!" - Paige Toon, autorka „Nic nie rani tak jak miłość”

"Beth O'Leary u szczytu swoich możliwości. Świeża, zabawna i poruszająca powieść, z postaciami, które chętnie zabrałabym na kolację, i z jednym z najlepszych zakończeń, jakie czytałem od dawna. To nie jest zwyczajna bożonarodzeniowa historia, to świąteczna opowieść napisana przez Beth O’Leary  i wierzcie mi – to będzie HIT sezonu!" - Gillian McAllister, autorka książki „Nie to miejsce, nie ten czas” 

"Beth O’Leary ma ten rzadki i jedyny w swoim rodzaju talent, że potrafi rozśmieszać i wzruszać do łez na kartach jednej książki." - Emily Henry, autorka “Beach Read”

"Beth O'Leary wszystko zamieni w złoto! Uwielbiam każdą z jej książek, a ta powieść to kolejny wspaniały, sugestywny romans. Beth ma dar do tworzenia skomplikowanych, wrażliwych postaci i osadzania ich w niecodziennych sceneriach. Natychmiast umieśćcie tę powieść na liście książek do przeczytania!" - Carley Fortune, autorka powieści “Meet Me at the Lake”

"Beth O'Leary powraca z dowcipną i przejmującą komedią romantyczną, której akcja osadzona jest w butikowym hotelu w południowej Anglii. Dodajcie do tego kilka uroczych postaci drugoplanowych i grę o stawkę, która wydają się wysoka, ale nie niemożliwa, a rezultatem będzie dokładnie taki uroczy współczesny romans, jakiego oczekują wielbiciele talentu tej autorki." - „Publishers Weekly”

"Beth O'Leary nigdy nie chybia. The Wake-Up Call tryska charakterystycznym dla niej sercem, dowcipem i urokiem, zwieńczonym mocnymi dialogami między wrogami i kochankami. Ta książka jest dla beznadziejnych romantyków w każdym z nas." - Amy Lea, autorka bestsellera “Exes and O's”

"Przepyszna lektura! Niesamowita chemia, postacie, w których można się zakochać, i cała magia Beth O'Leary. Tej powieści nie można się oprzeć." - Louise O'Neill, autorka powieści „Idol”

"Zabawna, ciepła, podnosząca na duchu i bardzo satysfakcjonująca lektura. O'Leary ma dar zabierania czytelnika w miejsca tak pełne radości, że za nic nie chcemy ich opuszczać. Po prostu cudowna." - Caroline Hulse, autorka „Gorączki świątecznej nocy”

Ostatni dzwonek od Beth O'Leary możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Życie jest po to, żeby żyć. W try­bie full HD. I w ró­żo­wych adi­da­sach.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć