ebook O zmierzchu. Jak przestać bać się życia i przeżyć je po swojemu
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 114)

O zmierzchu. Jak przestać bać się życia i przeżyć je po swojemu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 32.90
wciąż za drogo?
44.99 złpremium: 29.99 zł Lub 29.99 zł
32.90 zł
42.49 zł Lub 38.24 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
42.47 zł
42.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Debiutancka autorska książka Marty Niedźwieckiej – ikony wsparcia psychologicznego, doświadczonej w terapii w obszarze relacji i wyzwań emocjonalnych, zarówno w ramach terapii, jak i na warsztatach rozwojowych.

To pierwsza w Polsce certyfikowana sex coachka – pracująca z ciałem, emocjami i relacjami intymnymi.

W O zmierzchu (książce pod tym samym tytułem co jej bijący rekordy słuchalności podkast) opowiada o uczuciach, seksualności, no i sensie życia oczywiście. O tym, że równowaga między rozumiem i sercem jest możliwa (owo myślo-czucie, jak to nazywa) – i sprawdza się jako narzędzie do nawigowania po rzeczywistości i rozwiązywania problemów.

Wg Niedźwieckiej dobra edukacja wokół psychologii, związków i seksu jest fundamentalnym prawem, które powinno być dostępne dla wszystkich. „Robię co mogę, żeby tak było” – deklaruje. Wierzy, że świadoma seksualność zmienia życie na lepsze.

O zmierzchu. Jak przestać bać się życia i przeżyć je po swojemu od Marta Niedźwiecka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć