ebook Kradzież
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 7437)

Kradzież
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.50
wciąż za drogo?
36.81 złpremium: 24.54 zł Lub 24.54 zł
32.72 zł Lub 29.45 zł
40.90 zł
40.90 zł Lub 36.81 zł
22.50 zł
37.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Powieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Ebook „Kradzież” to dzika i piękna książka o życiu i tradycjach rzadko prezentowanej społeczności Saamów z dalekiej Północy. Gdy Elsa miała dziewięć lat, widziała, jak ktoś zabił jej ukochanego młodego renifera i obciął mu uszy. Przerażona nikomu nie powiedziała, kto to zrobił. Jako dziecko uciekła w milczenie, jednak ta sytuacja lata później wywrze ogromny wpływ na jej życie…

Elsa należy do zamieszkującej północną Szwecję rdzennej społeczności Saamów, dla której renifery mają ogromne znaczenie. Zajmują się oni hodowlą tych zwierząt, które traktują jak członków rodziny. Szwedzka policja bagatelizuje problem zabijanych i kaleczonych reniferów, nie uznając tych zbrodni za morderstwo, a jedynie kradzież.

Jako młoda kobieta Elsa angażuje się w nagłaśnianie problemu. Ma świadomość, że należy do znienawidzonej społeczności zamieszkującej północne tereny Szwecji, a hodowla reniferów to dla Szwedów niepotrzebny problem. Przez swoją działalność naraża własne zdrowie i życie, wdając się z konflikt z Robertem Isakssonem znanym ze swojej brutalności.

Ebook „Kradzież” to pochłaniająca i emocjonująca powieść, która do ostatniej strony trzyma czytelnika w napięciu. Prawa do jej przekładu zostały sprzedane do 22 krajów.

Kradzież od Ann-Helén Laestadius możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć