ebook Zło ze wschodu - audiobook
3.35 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 438)

Zło ze wschodu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 36.18
Audiobook - najniższa cena: 42.21
wciąż za drogo?
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
42.21 zł Lub 37.99 zł
42.41 zł Lub 38.17 zł
42.90 zł
49.90 zł
43.41 zł
44.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejny zbiór opowiadań Andrzeja Pilipiuka. Tym razem pisarz, który powołał do życia słynnego Jakuba Wędrowycza, zabiera nas w podróż przez czas, przestrzeń i rozmaite odcienie ludzkich dusz i sumień. Od odległych krzyków umierających na arenach gladiatorów, przez magię wciąż tętniącą w wiecznej zmarzlinie Syberii, po enklawy dawnych tajemnic we współczesnej Warszawie. Zmieniają się dekoracje, ludzie, technologie. Jedna prawda pozostaje jednak niezmienna: nie ma ludzi jednoznacznie dobrych lub złych. Ale zawsze warto szukać tych, w których zwycięża dobro.

Zło przyciąga zło. Jeden grzech przeciera szlak kolejnym.

Każdy czas niesie własne wyzwania, a każde miejsce ma swoje tajemnice – jedne fascynujące, inne groźne, niektóre niebezpieczne. A także takie, których nie warto badać, jeśli nie chce się przekroczyć granicy, za którą człowieczeństwo rozpada się niczym rozbita szklanka…

Audiobooka interpretuje Maciej Kowalik.

Zło ze wschodu od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć