ebook Nadając sens. Rozmowy o świadomości, moralności i przyszłości
4.16 / 5.00 (liczba ocen: 1608)

Nadając sens. Rozmowy o świadomości, moralności i przyszłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 50.97
Audiobook - najniższa cena: 52.43
wciąż za drogo?
62.91 złpremium: 41.94 zł Lub 41.94 zł
52.43 zł Lub 47.19 zł
55.92 zł Lub 50.33 zł
59.90 zł
69.90 zł
50.97 zł
52.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Sam Harris jest najodważniejszym intelektualnie człowiekiem, jakiego znam. Nie boi się mówić otwarcie tej prawdy, którą inni ze strachu przed modną policją myśli wolą głęboko pogrzebać. Jego oczytanie, intelekt i elokwencja wydobywają z rozmówców to, co najlepsze; również z tych, którzy się z nim nie zgadzają” .– Richard Dawkins, autor Samolubnego genu

„Swobodna i otwarta debata, w najlepszym sensie tego słowa […]. Do polecenia każdemu, kto chce spędzać czas z inteligentnymi umysłami, które zmagają się nie ze sobą nawzajem, ale z pytaniami”. – „Kirkus Reviews”

Książka obejmuje kilkanaście najlepszych rozmów z podcastu Making Sense, z gośćmi takimi jak Daniel Kahneman, Timothy Snyder, Nick Bostrom czy Glenn Loury. Zakres tematów jest bardzo szeroki: od natury świadomości i wolnej woli, przez politykę i ekstremizm, aż po etykę w życiu codziennym. Nadając sens tym zjawiskom, rozmówcy pokazują, jak można się odnaleźć w nowoczesnym świecie.

Sam Harris – neuronaukowiec, filozof, autor bestsellerów – w swoim podcaście Making Sense zajmuje się najważniejszymi problemami dotyczącymi ludzkiego umysłu, społeczeństw i bieżących wydarzeń. Ponad milion słuchaczy każdego odcinka świadczy o tym, że dyskusje poruszają czułą strunę.

DLA HARRISA SZCZERA ROZMOWA, NIEZALEŻNIE JAK TRUDNA CZY KONTROWERSYJNA, POZOSTAJE JEDYNĄ DOSTĘPNĄ ŚCIEŻKĄ POSTĘPU INTELEKTUALNEGO I MORALNEGO.

Nadając sens. Rozmowy o świadomości, moralności i przyszłości od Sam Harris możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć