ebook Miłość w Krainie Czarów
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 864)

Miłość w Krainie Czarów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 24.90
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
24.90 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
23.94 zł
31.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Romans hate-love z książkami w tle. Takie cuda zdarzają się tylko w świątecznej Krainie Czarów! „Dajcie się oczarować małej londyńskiej księgarni! Wartka akcja, doskonałe playlisty i klimat świąt Bożego Narodzenia przeplatają się w tej opowieści z realnymi problemami i rozkwitającym uczuciem. Idealna lektura na zimowe wieczory, gdy potrzeba nam ciepła i miłości” – Karolina Marzec

Trey Anderson jest przystojny i popularny. W Corden College należy do śmietanki towarzyskiej, a popołudnia spędza w… Krainie Czarów, niezależnej rodzinnej księgarni założonej przez jego pradziadka.

Ariel Spencer to artystyczna, kreatywna dusza. Ma czerwone włosy i niechlujny, wiecznie pobrudzony farbą strój. Marzy o dostaniu się do Artists’ Studio. A jej głowę zaprząta nie zbliżające się Boże Narodzenie, a wygórowane wpisowe, które przekracza skromne możliwości finansowe jej mamy.

Ariel musi znaleźć pracę, a Trey – choć nie lubi dziewczyny – zauważa, że ma smykałkę do sprzedaży książek. W Krainie Czarów nie jest ostatnio wesoło i kolorowo, bo obroty nie starczają na spłatę kredytu. Ariel i Trey lądują więc razem za księgarską ladą.
Czy uda im się zwalczyć wzajemną niechęć i uchronić Krainę Czarów przed zamknięciem?
Czasu mają niedużo, bo ostateczny termin mija już w Wigilię…

Ebook „Miłość w Krainie Czarów” to niepoprawnie romantyczna, bożonarodzeniowa historia miłosna, którą z pewnością pokochacie.

Rekomendacje e-booka Miłość w Krainie Czarów:

Świąteczny romans godny ekranu. - Joya Goffney, autorka książki Wyznania rzekomo porządnej dziewczyny

Słodki bożonarodzeniowy romans dla młodzieży. - „The Guardian”

Urocza, podnosząca na duchu lektura do przytulenia, z pomysłem na idealną świąteczną playlistę! - Ciara Smyth, autorka książki To nie mój problem

Pełna ciepła, humoru i radości. Wspaniała lektura! - Michelle Quach, autorka książki Cała szkoła mówi o mnie

O e-booku Miłość w Krainie Czarów blogerzy napisali:

Miłość w Krainie Czarów okazuje się historią niezwykle komfortową, ciepłą i inspirującą, spisaną z myślą o długich zimowych wieczorach. - Mozaika Literacka - Miłka Kołakowska

Miłość w Krainie Czarów od Abiola Bello możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Urocza powieść. Pełna rodzinnego ciepła i ważnej refleksyjnej treści, przepełniona muzyką i magią ludzkiej poczciwości. Abiola Bello ukradkiem wdziera się w otchłań nastoletniej wrażliwości, dostrzega piękne pasje, talenty i pragnienia, niepostrzeżenie dotyka także czułych strun, przywołuje sentymenty i tęsknotę wyraźnie skruszonego serca. Miłość w Krainie Czarów okazuje się spektaklem mocno zajmującym – z pewnością romantycznym, przyjemnym i zimowym.

Tu uczucia tuszowane są nieśmiałością, domagają się czasu i wzajemnych epizodów. Na fabularnej szali stoi bowiem mała księgarenka – nasączona tradycją i niesamowitą przytulnością, odczuwalnie klimatyczna, choć niedoceniana, ocierająca się właśnie o skraj własnej działalności. To w niej zaszyty zostaje motyw ratowania rodzinnej firmy, to w niej osadzone zostają znamienne sytuacje, to w niej czai się potencjał dla cudownie życzliwych serc. Najważniejszym atrybutem staje się tu chęć młodego pokolenia – naturalna i zaskakująco kreatywna, waleczna i zachęcająca, bezsprzecznie godna podziwu. Czytelnik przygląda się tej akcji z dużym rozczuleniem, jednocześnie pochyla się nad wrażliwością siedemnastoletniej perspektywy – narracją ujmującą i niezwykle osobistą, pełną wiarygodnych młodzieńczych wątpliwości. Brak pewności siebie, dokuczliwe kompleksy, przeszkody finansowe w rozwoju własnej pasji, bolesne wspomnienia – to właśnie tak trudne zagadnienia wypełniają przestrzeń nastoletnich serc, to one stają się towarzystwem dla rozkwitu najpiękniejszych emocji. Te zdają się ostrożne i wrażeniowo niezdecydowane, jednocześnie intuicyjne i prawdziwe – zakradają się szeptem, budzą zew zauroczenia, bezwiednie przywołując odruchy zazdrości. Trudno tu o wielkie uniesienia i szalone zwroty akcji, a medialność podjętego dobrodziejstwa mija się jakby z autentycznością, a jednak w tej świątecznej oprawie, odbiorca na pewno czuje się tu swobodnie.

Niesamowicie kameralna, nastrojowa i rozczulająca – otulona magiczną świąteczną scenerią i dźwięczną muzyczną nieśmiałością, nasączona szczerością dziewczęcej tęsknoty, jednocześnie pełna serdeczności w obliczu kruchości rodzinnego biznesu. Abiola Bello dyskretnie konfrontuje dwa zakłopotane serca, wizualizuje straty i uczuciowe wątpliwości, definiuje smutki, przeciwności i pragnienia, eksponuje piękne pasje i ekspansywność młodego pokolenia. I chociaż trudno tu o fragmenty fabularnego zaskoczenia, Miłość w Krainie Czarów okazuje się historią niezwykle komfortową, ciepłą i inspirującą, spisaną z myślą o długich zimowych wieczorach.

Ocena: 5-/6 czytaj więcej
©Mozaika Literacka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć