ebook Zrost - audiobook
3.71 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 840)

Zrost - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.94
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
35.91 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.90 zł
-19% 29.93 zł Lub 26.94 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
39.90 zł
32.84 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja obsypanej nagrodami kryminalnej serii Roberta Małeckiego. Komisarz Bernard Gross powraca, by zmierzyć się z jednym z największych wyzwań w swojej policyjnej karierze. Niezabliźnione rany z przeszłości jątrzą się coraz bardziej, a zmowa milczenia utrudnia rozwikłanie tajemnicy śmierci starszego mężczyzny, który – jak się okaże – miał wiele do ukrycia.

Czy śmierć przerwie zmowę milczenia?

W jeziorze niedaleko Chełmży komisarz Gross znajduje ciało starszego człowieka. Nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo, a może jednak morderstwo? By wyjaśnić sprawę, policjant zagłębia się w przeszłość ofiary. Szybko przekonuje się, że historia zmarłego mężczyzny skrywa w sobie mrok.

Granice człowieczeństwa przesuwają się, gdy na szali leży życie najbliższych. Czy ten, kto ignoruje krzywdę ofiar, by zapewnić bezpieczeństwo rodzinie, staje po stronie katów?

Niezabliźnione rany z odległej przeszłości jątrzą się, a pakt milczenia utrudnia rozwikłanie tajemnicy. Bernard Gross staje przed jednym z największych wyzwań w swojej policyjnej karierze, jednocześnie zmagając się z poszukiwaniem odpowiedzi, kto stoi za krzywdą jego własnej rodziny.

Kontynuacja bestsellerowej i wielokrotnie nagradzanej serii Roberta Małeckiego to literacki majstersztyk, trzymający w napięciu do samego końca.

Audiobooka interpretuje Piotr Grabowski.

Zrost od Robert Małecki możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    W trakcie lektury Zrostu czułem się tak, jakbym czytał powieść Henninga Mankella. Dla Roberta Małeckiego, z mojej strony to największy komplet, jakim mógłbym go obdarzyć. Wydaje mi się, że miłośnikom Mankella nic więcej nie muszę pisać i tłumaczyć. A tym, którzy Henninga Mankela nie znają, należy wspomnieć, że akcja w Zroście jest bardzo powolna, nie zawiera żadnych fajerwerków, to nieustannie śledztwo i wiele myśli bohaterów, które dotyczą ich pracy i życia prywatnego.

    Myslę, że to najlepsza książka Roberta Małeckiego.

    Muszę też wspomnieć o lektorze, bo Zrost wysłuchałem jako audiobook. Piotr Grabowski doskonale wkomponowuje się w klimat stworzony przez autora. Słuchanie jego interpretacji jest przyjemnością.

Warto zerknąć