ebook Oryginał - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Oryginał - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
Audiobook - najniższa cena: 33.80
wciąż za drogo?
33.80 zł Lub 30.42 zł
33.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Niedaleka przyszłość. Ludzkość na pozór ma się całkiem dobrze. Zniknęły nierówności społeczne, każdy może zamiast pracy zarobkowej wybrać spokój domowego ogniska albo realizację swoich pasji. Mimo że ciała nadal są śmiertelne, można zginąć na wojnie czy od ciosu nożem, dzięki tak zwanym punktom odnowy i powszechnie dostępnemu klonowaniu życie nadal toczy się w zreplikowanym ciele. Za tę wygodę płaci się w jeden sposób – totalną rezygnacją z prywatności.

Holly Winseed budzi się pewnego dnia w szpitalu jako swoja tymczasowa replika, która – w przeciwieństwie do Oryginału – potrafi walczyć i zabijać. Od towarzyszącego lekarce agenta dowiaduje się, że zamordowała swojego męża. Umieszczono ją więc w silniejszym, sklonowanym ciele z zadaniem wytropienia i likwidacji pierwotnej Holly. Jeśli jej misja się powiedzie, będzie mogła żyć dalej „odziedziczonym” po Oryginale życiem. Tylko czy nowa Holly rzeczywiście tego chce?

„Oryginał ” to pierwszy wspólny projekt Brandona Sandersona i Mary Robinette-Kowal, który przyniósł autorom 2020 Fantasy Award za najlepszy audiobook i tuż po premierze dotarł do pierwszej dwudziestki najchętniej słuchanych tytułów w Amazon Audible. Autorzy rozwijają wątki znane z „Wyspy” czy „Blade Runnera” i stawiają pytania o tożsamość w świecie zdominowanym przez technologię replikowania DNA.

Audiobooka interpretuje Aneta Todorczuk.

Oryginał od Mary Robinette-Kowal, Brandon Sanderson możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć