ebook Światła w popiołach - audiobook
3.77 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1436)

Światła w popiołach - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 34.43
Audiobook - najniższa cena: 34.92
wciąż za drogo?
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
-16% 34.92 zł Lub 31.43 zł
34.93 zł
39.92 zł
39.92 zł Lub 35.93 zł
36.39 zł
44.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piąty tom mrocznej serii Remigiusza Mroza z Sewerynem Zaorskim i Kają Burzyńską. Wiele lat temu w Żeromicach doszło do makabrycznej tragedii. W opuszczonym budynku spłonęło dwoje nastolatków. Po uznaniu sprawy za wypadek nikt nie chciał do niej wracać. Zmowa milczenia niczego jednak nie załatwiła. W okolicy znaleziono zwęglone ciało. Czy to możliwe, że to jedna z tamtych rzekomych ofiar? W jaki sposób uratowała życie? Kto po tylu latach wyrównuje rachunki krzywd? Na wszystkie te pytania będzie musiała odpowiedzieć Kaja Burzyńska – twarda policjantka, która znajdzie się w sytuacji nie do pozazdroszczenia…

Wiele lat temu w trakcie licealnej imprezy w Żeromicach doszło do tragedii – dwoje nastolatków spłonęło w starym, porzuconym pustostanie. Sprawa została zakwalifikowana jako wypadek i odcisnęła się na lokalnej społeczności tak silnym piętnem, że nikt do niej nie wraca. Do czasu.

Pewnego dnia w okolicy bowiem odnajduje się zwęglone ciało, które sprawia wrażenie, jakby zostało wyniesione z dawnych zgliszczy i przeniesione w czasie. Czy należy do jednej z rzekomych ofiar? A jeśli tak, to jakim cudem ta wówczas przeżyła? I kto po tylu latach zamordował ją w tak upiorny sposób?

Odpowiedzi poszukuje wracająca po urlopie macierzyńskim Kaja Burzyńska. Do pomocy zaś musi zaangażować mężczyznę, z którym od przeszło roku nie była sam na sam. I który nie ma pojęcia, że jest ojcem jej nowo narodzonego dziecka.

Audiobooka interpretuje Paweł Małaszyński.

Światła w popiołach od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć