ebook Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
4.16 / 5.00 (liczba ocen: 353036)

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.40
Audiobook - najniższa cena: 28.72
wciąż za drogo?
28.40 zł Lub 25.56 zł
28.90 zł
34.00 zł Lub 30.60 zł
28.40 zł
28.40 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zastanawiasz się dlaczego metody i rady  zawarte w poradniku Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi są tak bardzo popularne? Odpowiedź jest prosta, bo są nadzwyczaj skuteczne. Przeczytaj i sprawdź ich efektywność na różnych płaszczyznach swojego życia.

Książka Dale Carnegie dotychczas została przetłumaczona na 37 języków i przeczytało ją na świecie ponad 50 milionów ludzi. Już sam ten fakt stanowi o jej popularności i pokazuje jak wielu skorzystało aby zawartą w niej wiedzę wdrożyć u siebie w kształtowaniu relacji międzyludzkich. Poradnik ten zawiera rady, które będą pomocne nie tylko w szkoleniu umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych. Doskonale sprawdzi się także w poszukiwaniu wiedzy dotyczącej budowania związków czy przyjaźni. Wyjaśni, jak bardzo ważna jest dla nas empatia, szeroko pojęte zrozumienie drugiego człowieka. Pokaże także, że kluczowym elementem jest skupienie się nie na własnej osobie, ale właśnie na potrzebach innych osób.

Kiedy zdecydujesz się już na lekturę Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, zanim się spostrzeżesz, ponownie wrócisz do zawartych w tym poradniku treści. Choć ta książka powstała wiele lat temu, jej treść nigdy nie się nie zdezaktualizowała. Przeczytaj i sam zobacz, że w dzisiejszych czasach stanowi także potężne źródło uzyskiwania fachowej i niezbędnej w naszym życiu wiedzy.

Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi od Dale Carnegie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Zachowuj się tak, jakbyś już był szczęśliwy, a zobaczysz, że faktycznie będziesz szczęśliwy.
Jeśli nie masz racji, przyznaj to szybko i bardzo wyraźnie.
Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej.
Spotykając ludzi musisz się autentycznie cieszyć, jeśli chcesz, aby oni także cieszyli się ze spotkania z tobą.
Zawsze sprawiaj, by inny człowiek czuł się ważny.
Krytykować, potępiać i narzekać potrafi każdy głupiec – i większość głupców to robi. Ale aby zrozumieć i darować, potrzeba charakteru i samokontroli.
Zanim skrytykujesz innych, przyznaj się do własnych błędów.
Wszyscy na świecie szukają szczęścia, a jest jeden tylko sposób, aby je znaleźć. Trzeba kontrolować swoje myśli. Szczęście nie przychodzi z zewnątrz. Zależy od tego, co jest w nas samych.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Jakkolwiek obecny rynek książek samopomocowych, motywacyjnych czy najrozmaitszych poradników sprawia, że na książki tego typu patrzy się z wielkim dystansem, tym lepiej poszukać starszych pozycji.
  Sięgnąłem po książkę Carnegiego dzięki poleceniu Mirosława Zelenta z Pasji Informatyki - i zgadzam się! - pozycja ta zawiera naprawdę konkretne porady, które naprawdę działają!
  Całość okraszona przykładami osób, które "zdobyły przyjaciół i zjednały sobie ludzi". Do tego dochodzi jeszcze przyjemność z czytania o ludziach z poprzedniej epoki - i choć dziś już takich ludzi nie ma, porady z książki są uniwersalne i sprawdzą się - dosłownie - także dziś. Książka wspaniale wydana - w kieszonkowej formie. Pomijam już fakt, że książkę samą w sobie czyta się świetnie.
  Sięgnę z pewnością po pozostałe książki Carnegiego.

 • Awatar

  Świetna książka, która przedstawia sposób funkcjonowania relacji międzyludzkich. Wydawałoby się, że wszystkie poruszone w tej książce tematy są każdemu z nas doskonale znane, a jednak po głębszym zastanowieniu rodzi się pytanie - dlaczego tak rzadko korzystamy z wszystkich tych mądrości? Na pewno przydatna wszystkim początkującym przedstawicielom handlowym, ale też i każdemu, kto chce poprawić relację z bliskimi lub przyjaciółmi.

Warto zerknąć