ebook Tajemnica domu Turnerów
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 42303)

Tajemnica domu Turnerów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.31
Audiobook - najniższa cena: 33.90
wciąż za drogo?
25.30 zł
-14% 25.31 zł Lub 22.78 zł
41.40 złpremium: 27.60 zł Lub 27.60 zł
32.90 zł
36.80 zł Lub 33.12 zł
36.78 zł
37.87 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zapierająca dech w piersiach powieść o miłości i tajemnicach, kłamstwach i zbrodni sprzed lat. Kiedy los wzywa cię do rodzinnego domu, sekrety niczym ptaki w klatce czekają, by wyrwać się na wolność… „Nierozwiązane morderstwo, mnóstwo rodzinnych tajemnic i trzy pokolenia kobiet – oto przepis Morton na sukces. To obszerna, ale bardzo intymna opowieść o macierzyństwie i szukaniu swojego miejsca na świecie, o stracie i tęsknocie…” – „Mail on Sunday”

Powroty do domu po latach są trudne.
Ale czasem pozwalają otworzyć drzwi, które od dawna były zamknięte.

Tak jest w przypadku dziennikarki Jess Turner-Bridges, która z wraca z Londynu do zalanej słońcem rodzinnej Australii. Babcia, Nora, która ją wychowała, leży w szpitalu – spadła ze schodów, kiedy próbowała wejść na strych, do jedynego miejsca, w którym Jess nie wolno było się bawić. W sypialni starszej pani wnuczka znajduje książkę opisującą sprawę kryminalną sprzed sześćdziesięciu lat: tajemniczą śmierć matki i jej dzieci. Poza tym osoby bliskie Norze twierdzą, że ostatnio nie była sobą, co mogło mieć związek z pewnym listem od prawnika.

Jess, która pracowała już jak o dziennikarka śledcza, wykorzystuje swoje umiejętności do przeprowadzenia najważniejszego dochodzenia w życiu: dotyczącego jej babci, matki oraz rodziny, o której istnieniu nie miała pojęcia.

Lecz kiedy otwiera się długo zamknięte drzwi, trzeba mieć świadomość, że za nimi, niczym zjawy, mogą kryć się tajemnice, które z czasem tylko zyskiwały na sile…

Ebook „Tajemnica domu Turnerów” to powieść o kilku pokoleniach kobiet, sile macierzyństwa i uzdrawiającej mocy prawdy.

Rekomendacje e-booka Tajemnica domu Turnerów:

"Kate Morton jest autorką, która sprawiła, że pokochałam historie rozgrywające się w dwóch planach czasowych. Epicka powieść o sprawie zbrodni z 1959 roku w Australii Południowej, która nigdy nie została wyjaśniona. Książka, którą się pochłania." - Prima

"„Powrót do domu” to Kate Morton w najlepszym wydaniu. Bujna, bogata i piękna powieść, której akcja rozgrywa się na tle tętniącej życiem Australii." - Kristin Hannah, autorka "Słowika"

"Jeśli już jesteś fanem Kate Morton, pokochasz tę książkę. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, zrób dla siebie coś dobrego i przeczytaj „Powrót do domu”. To prawdziwa uczta." - Graham Norton

"Nierozwiązane morderstwo, mnóstwo rodzinnych tajemnic i trzy pokolenia kobiet – oto przepis Morton na sukces. To obszerna, ale bardzo intymna opowieść o macierzyństwie i szukaniu swojego miejsca na świecie, o stracie i tęsknocie…" - Mail on Sunday

Przygotuj się na romantyczny thriller, który przejmie cię do szpiku kości!" - Woman’s Own

"„Powrót do domu” to prawdziwie baśniowa epopeja." - Publisher’s Weekly

"Napisana w niepodrabialnym stylu Kate Morton, wciągająca i misternie rozrysowana historia o kilku pokoleniach, starej tajemnicy, miłości i rodzinie." - Culturefly 

Tajemnica domu Turnerów od Kate Morton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czytanie kształtuje człowieka. Krajobraz książkowy jest poniekąd bardziej prawdziwy od tego za oknem. Nie znika, gdy traci się go z oczu, jest zapisany pod powiekami.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Ceniłem kiedyś spotkania z twórczością Kate Morton, wypatrywałem w zapowiedziach jej nowych książek. Było to dobre kilka lat temu i przyznaję, że po pewnym rozczarowaniu jej lekturą, przestałem interesować jej wydaniami.

  Postanowiłem jednak „przeprosić się” z autorką kiedy zobaczyłem w zapowiedziach jej najnowszą książkę Tajemnica domu Turnerów.
  Jak się okazało, Kate Morton, przez ten czas kiedy się „nie spotykaliśmy”, Ona, często spotykała się ze Stephenem Kingiem i pobierała u niego lekcje wodolejstwa i produkowania zbyt wielu znaków, powiększających jedynie objętość książki, nic jednak do niej nie wnosząc.

  Zatem jeśli bohater wchodzi do domu po schodach, czytelnik koniecznie musi dowiedzieć się z jakiego drzewa wykonane są te schody, gdzie rosło to drzewo, kto był odpowiedzialny za jego wycięcie i kto był jego ojcem chrzestnym? Ach, zapomniałem jeszcze o lakierze, którym były pomalowane schody, bowiem należy poznać nie tylko jego nazwę, Kate Morton jest w stanie wcisnąć w fabułę jeszcze sporo informacji na jego temat. Autorka potrafi opisać dosłownie wszystko, od postaci (bardzo szczegółowo – i to akurat na plus) aż do przepływającego strumyka obok idącego bohatera. I to niestety bardzo nuży. Ja rozumiem, że pewne opisy mają ubogacać fabułę, pozwolić czytelnikowi podążać za akcją doskonale ją sobie wyobrażając. No, ale bez przesady. Co mnie obchodzi, gdzie mieściło się mrowisko, z którego przyszły mrówki chodzące po ciałach zmarłych? Przestrzegam czytelnika tej opinii, aby nie doszukiwał się w książęce podanych przeze mnie szczegółów, nie znajdzie bowiem dokładnie takich samych. Widocznie wyobraźnia Kate Morton podziała również na mnie i byłem w stanie na poczekaniu wymyślić takie przykłady.

  Ponadto autorka tworzy wiele wątków, które podążają w swoją stronę i prawdopodobnie kiedyś tam połączą się z głównym nurtem fabuły, tyle że czytelnik i tak zapomni o nich z uwagi na duża objętość powieści. W ten sposób Kate Morton zagubiła w swojej książce to, co kiedyś mnie do niej przyciągało – emocje. Bo tych niestety w tej rozwleczonej do granic możliwości historii zabrakło. Efektem zabiegów jakie zastosowała w Tajemnicy domu Turnerów było znużenie i oczekiwanie kiedy wybrzmią ostatnie słowo.

Warto zerknąć