ebook Malownicza jesień w Olszowym Jarze
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 98)

Malownicza jesień w Olszowym Jarze
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 22.95
Audiobook - najniższa cena: 28.92
wciąż za drogo?
42.69 złpremium: 27.54 zł Lub 27.54 zł
32.90 zł
36.72 zł Lub 33.05 zł
45.90 zł
45.90 zł Lub 41.31 zł
-28% 22.95 zł
32.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

JESIEŃ W OLSZOWYM JARZE JEST RÓŻNORODNA I PEŁNA NIESPODZIANEK. CZASEM OTULA WIOSKĘ PŁASZCZEM SREBRNEJ MGŁY, OPRÓSZY PŁATKAMI ŚNIEGU, POSTRASZY ULEWĄ, A INNYM RAZEM ROZPIESZCZA PROMIENIAMI SŁOŃCA.

W biurze Weroniki sporo się dzieje, zasypują ją zlecenia. Projektantka po raz pierwszy nie martwi się o to, czy da radę utrzymać firmę, lecz o to, czy podoła wszystkim wyzwaniom. Ale i w życiu prywatnym nie ma zastoju, bo choć temperatury powietrza robią się coraz niższe, to emocje buzują i daleko im do chłodu. Także inni mieszkańcy Olszowego Jaru nie szykują się do zimowego snu: rozkwita miłość Lidki i Tomka, Wiola znajduje nową sympatię, Darek przeżywa wątpliwości związane z tym, dokąd zmierza jego relacja z Weroniką, a nim skończy się rok, jedna z rodzin znacząco się powiększy!

Czy uczucia naszych bohaterów przetrwają pierwsze przymrozki? Czy to, co zrodziło się podczas szalonej nocy świętojańskiej, nie rozwieje się wraz z jesienną mgłą? Kim będą nowi mieszkańcy, którzy znajdą schronienie w domu projektantki?

O e-booku Malownicza jesień w Olszowym Jarze blogerzy napisali:

Sięgnijcie po najnowszą książkę Joanny Tekieli i poczujcie tę wyjątkową jesienną aurę, która rozpościera się na każdej stronie tej powieści. A to niewątpliwie jest zasługą pisarki, która doskonale swym wyjątkowym stylem wprowadza nas w ten klimat. Autorka idealnie oddaje ducha jesieni. I właśnie poprzez piękne opisy tej pory roku, moje serce zakochane w jesieni zabiło mocniej i szybciej. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Malownicza jesień w Olszowym Jarze od Joanna Tekieli możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Olszowy Jar to miejsce wyjątkowe. A schyłek września i przypadający na ten czas początek jesieni jest najlepszym powodem, aby powrócić w to jakże urokliwe miejsce. Miejsce stworzone przez Joannę Tekieli, pisarkę, która już dawno temu zdobyła moje czytelnicze uznanie. Przeczytałem wiele książek autorki, a cykl Olszowy Jar znalazł szczególne miejsce w moim czytelniczym sercu. Jeśli jeszcze nie mieliście przyjemności poznać historii oraz bohaterów OLSZOWEGO JARU to koniecznie sięgnijcie po trzy wcześniejsze części (Zaczarowana zima w Olszowym Jarze, Cudowna wiosna w Olszowym Jarze, Szalone lato w Olszowym Jarze).

Wiem, wiem, książki nie poznaje się po okładce, lecz widok powieści Malownicza jesień w Olszowym Jarze napełnia mnie spokojem, napawa pozytywnym nastawieniem na czerpanie przyjemności z tej jakże wyjątkowej poru roku, która dla mnie jest najpiękniejszą. I choć każda pora roku ma swoje pozytywne strony, to jednak jesień jest tą, którą kocham najbardziej. Co ważne historia zapisana za okładką z tym pięknym widokiem, jest równie czarująca.

W czwartej odsłonie tego cyklu ponownie spotykamy się z Weroniką. Projektantka nie może narzekać na brak zamówień. W życiu zawodowym wiele się dzieje. Ale czy jednak za sukcesem zawodowym w parze idzie sukces w miłości? Czy jej relacja z Darkiem zakończy się happy endem, zwłaszcza że mężczyzna zdaje się mieć pewne wątpliwości? Czy jesienna aura nie schłodzi serca bohaterki? Czy w jej życiu osobistym nie powieje chłodem? Byłbym zimnym draniem, gdybym zdradził Wam tę tajemnicę, gdyż odebrałbym Wam przyjemność czytania najnowszej powieści Joanny Tekieli.

Sięgając po książkę Malownicza jesień w Olszowym Jarze, poznajemy również historię Lidki i Tomka. Czy ta jesienna aura, sprawi, że miłość zawita do ich serc i znajdzie właściwy adres? Czy końcówka lata, będzie początkiem wielkiej miłości? Na kartach tej powieści dowiemy się również co nowego, wydarzyło się w życiu Wioli. A mogę dodać, że jej serce zabije szybciej. Dlatego też czym prędzej sięgnijcie po najnowszą książkę Joanny Tekieli i poczujcie tę wyjątkową jesienną aurę, która rozpościera się na każdej stronie tej powieści.

A to niewątpliwie jest zasługą pisarki, która doskonale swym wyjątkowym stylem wprowadza nas w ten klimat. Autorka idealnie oddaje ducha jesieni. I właśnie poprzez piękne opisy tej pory roku, moje zakochane serce zakochane w jesieni zabiło mocniej i szybciej. Dlatego też dziękuje za te wyjątkowe chwile spędzone w Olszowym Jarze.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć