ebook Niełatwo mnie zabić. Opowieść o Joannie Chmielewskiej - audiobook
2.95 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 113)

Niełatwo mnie zabić. Opowieść o Joannie Chmielewskiej - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.34
Audiobook - najniższa cena: 25.19
wciąż za drogo?
25.19 zł
30.00 zł Lub 27.00 zł
39.99 zł
35.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść o autorce kultowych powieści, które wnosiły humor i dreszczyk emocji w ponurych czasach PRL-u. „Pisany ci blondyn i mnóstwo pomyłek. Wszystko będzie nie tak. Będziesz mieć zawód inny niż ze szkoły, ale da ci sławę. Żyć będziesz krótko, ale przygód będziesz mieć a mieć”. Niemal wszystko, co wróżbiarka przepowiedziała Joannie Chmielewskiej, się sprawdziło. W jednym tylko się pomyliła. Taką kobietę jak Chmielewska niełatwo jest zabić…

Niemal każdy dzień życia Chmielewskiej był gotowym pomysłem na powieść. Zwariowany Lesio usiłujący zabić kadrową, mężczyzna o tajemniczym głosie dzwoniący do Joanny codziennie o tej samej godzinie i kolejni znajomi znikający bez śladu… Wszyscy byli podejrzani.

Świat wokół Joanny Chmielewskiej to prawie popełnione zbrodnie, nieoczekiwane zaginięcia, kuszące zdrady i wysocy blondyni o oczach diabła. Ale to także wielkie miłości i prawdziwe przyjaźnie na śmierć i życie. A wszystko w absurdalnych realiach komunistycznej Polski, kiedy zdobycie kawy graniczyło z cudem, a praca w biurze architektonicznym była prawdziwą szkołą uników i kombinatorstwa.

Audiobooka interpretuje Małgorzata Lewińska.

Niełatwo mnie zabić. Opowieść o Joannie Chmielewskiej od Katarzyna Droga możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć