ebook Madame Monday. Po dorosłemu
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 58)

Madame Monday. Po dorosłemu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 22.00
Audiobook - najniższa cena: 25.79
wciąż za drogo?
-8% 22.00 zł Lub 19.80 zł
22.79 zł
25.90 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
36.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rozwój osobisty, wewnętrzne dziecko, syndrom DDD, asertywność... Tyle się tych samopomocowych rzeczy nasłuchaliśmy i naczytaliśmy, a jednak wciąż nie wiemy, co z tą całą wiedzą zrobić. Jak żyć dobrze? Na czym się oprzeć? Czego się trzymać? Poradnik Joanny Flis postawi nas na nogi – tu i teraz. Mądry, ale pozbawiony skomplikowanych teorii. Świetny do czytania, szczery, bezpretensjonalny i konkretny.

Joanna Flis, psycholożka, autorka książek, a także prowadząca bijący rekordy popularności podcast „Madame Monday – po dorosłemu” ma dla nas odpowiedź na pytania nurtujące nas coraz mocniej – żyjmy po dorosłemu.

O tym, co to w praktyce znaczy i jak po dorosłemu mierzyć się z mniejszymi i większymi wyzwaniami codzienności, pisze w swojej najnowszej książce – „Madame Monday. Po dorosłemu”.

Madame Monday. Po dorosłemu od Joanna Flis możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć