ebook Czarny poniedziałek - audiobook
3.77 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 45)

Czarny poniedziałek - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.99
Audiobook - najniższa cena: 34.00
wciąż za drogo?
-14% 34.00 zł Lub 30.60 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
39.99 zł
34.81 zł
35.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Znakomity kryminalny debiut polecany przez Roberta Małeckiego. Gdy młoda kobieta wypada z ósmego piętra, wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo. Ale czy na pewno wszystko? Czy prawda o tym wydarzeniu jest zbyt niewygodna dla niektórych osób?

ILE ZROBISZ, BY ODWRÓCIĆ WZROK?

Październik 2016, Kraków. Wczesnym rankiem po Czarnym Proteście znalezione zostają zwłoki młodej kobiety. Nikt nie widział jej śmierci, nikt nie słyszał krzyku.
Ewa Zielińska popełniła samobójstwo, skacząc z ósmego piętra. Taką wersję przyjmuje prokurator prowadzący śledztwo, nie wierzy w nią jednak siostra zmarłej. Wydaje się, że Ewa coś ukrywała – pod maską ułożonej i profesjonalnej tłumaczki wiodła drugie, niebezpieczne życie.
Aby dotrzeć do prawdy, Iga Bagińska, ekspolicjantka, która właśnie została prywatną detektywką, będzie musiała zagłębić się w świat kobiecej dominacji, zdrad, zazdrości i wybujałych ambicji. A wszystko to w cieniu kryzysu, jaki właśnie przechodzi jej własne małżeństwo.

Audiobook „Czarny Poniedziałek” to przesiąknięta nastrojowym krakowskim spleenem opowieść o niespełnionych pragnieniach. Kryminał, w którym rzeczywistość jest niepokojąco podobna do tej za oknem.

Rekomendacje audiobooka Czarny poniedziałek:

• „Znakomity debiut o zagubieniu w związkach, o grzechach mężów i żon. Kryminał intensywny i wyrazisty!” – Robert Małecki

• „Agnieszka Graca wchodzi do literackiego świata kryminałów pewnym krokiem! Jesienny Kraków zasnuty smogiem, para nietuzinkowych detektywów i samobójstwo melancholijnej kobiety. Jednak czy na pewno sama odebrała sobie życie? Czytając «Czarny Poniedziałek», wprost nie mogłem się nadziwić, że to debiut. Z serca polecam!” – Robert Ostaszewski

Audiobooka interpretuje Jędrzej Fulara.

Czarny poniedziałek od Agnieszka Graca możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć