ebook Mała księga mieszkańców puszczy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Mała księga mieszkańców puszczy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.29
Audiobook - najniższa cena: 8.50
9.30 złpremium: 6.00 zł Lub 6.00 zł
8.50 zł Lub 7.65 zł
10.00 zł
9.94 zł
10.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mała księga mieszkańców puszczy to idealna książeczka dla miłośników zwierząt, spacerów po lesie i rymowania. Z rytmem i rymem opowiada o zwierzętach zamieszkujących polskie lasy. Lekkie i zabawne wierszyki pełne są interesujących informacji i ciekawostek, przybliżają zwierzęce charaktery i upodobania.

Ostrzeżenie: łatwo wpadają w ucho, przypadają do gustu i zapadają w pamięć.

Spotkacie w nich między innymi leśnego doktora i niedzikiego dzika, nieznośną kukułkę i wszędobylską sikorkę. Jeśli chcecie, możecie zaśpiewać z wilkiem, zatańczyć z żurawiem i popływać z wydrą.

Mała księga mieszkańców puszczy to niewielka książeczka przygotowana z uwagą i entuzjazmem przez niezależnych twórców. Wzbogacona grafiką, szkicami  i odrobiną koloru stanowi niezwykłą przygodę od pierwszej do ostatniej strony. Nadaje się zarówno do plecaka na leśny spacer, jak i do czytania w wygodnym fotelu. Może też ukołysać do snu.

Publikacji towarzyszy wersja do słuchania (do nabycia oddzielnie), na której znajdują się wszystkie wierszyki i trochę muzyki, a to wszystko na tle tętniącego życiem lasu. Nie zabraknie tam samych mieszkańców puszczy, z których każdy przemówi swoim własnym głosem.

Dostępne formaty: książka papierowa, e-book, plik dźwiękowy

O TWÓRCACH
Małgorzata Cudak -- autorka bajek i wierszy dla dzieci. Z wykształcenia pedagog i anglistka. Kolekcjonuje i odkurza baśnie z różnych stron świata, a potem opowiada je w podkaście Dobranocki...Do Słuchania...  Interesuje ją symbolika zawarta w bajkach i ukryte w nich znaczenia. W wolnych chwilach ucieka do ogrodu lub do lasu.

Piotr Cudak -- nastoletni producent dźwięku, twórca treści audio wizualnych i komputerowy magik. Miłośnik kina i dobrej książki.

Audiobooka interpretuje Małgorzata Cudak.

Mała księga mieszkańców puszczy od Małgorzata Cudak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć