ebook Powrót do Cape Harbor. Miłość mimo wszystko - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6812)

Powrót do Cape Harbor. Miłość mimo wszystko - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 31.49
Audiobook - najniższa cena: 31.49
wciąż za drogo?
-24% 31.49 złpremium: 18.89 zł Lub 18.89 zł
44.99 zł
44.99 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
44.99 zł Lub 40.49 zł
37.03 zł
44.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść autorki bestsellerów „New York Timesa”. Brooklyn Hewett nie postawiła stopy w Cape Harbor od piętnastu lat – od czasu, gdy wypadek zabrał miłość jej życia, Austina Woodsa. Całkowicie skupiła się na wychowywaniu córki. Ale kiedy pojawia się możliwość odnowienia starego zajazdu Driftwood Inn, Brooklyn czuje, że musi wrócić do domu i zacząć wszystko od nowa…

Czasem najtrudniej znaleźć najprostsze rozwiązanie…

Brooklyn wie, że nie będzie łatwo. Najlepszy przyjaciel Austina, Bowie Holmes, nadal mieszka w Cape Harbor. Brooklyn wciąż nie potrafi o nim zapomnieć od nocy, którą spędzili razem – tej samej, gdy oboje stracili Austina. Rozdzieleni przez tragedię i poczucie winy, spotykają się znów, by wspólnie pracować przy projekcie Driftwood. I kiedy odbudowują zajazd, odkrywają, że odbudowują również coś innego.

Brooklyn pragnie odnaleźć drogę do szczęścia, ale by tak się stało, musi najpierw pogodzić się z przeszłością. Nie zapomni, ale może wybaczyć Austinowi, Bowiemu i sobie.

Audiobooka interpretuje Michał Zarzycki.

Powrót do Cape Harbor. Miłość mimo wszystko od Heidi McLaughlin możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć