ebook Njord. Niespokojny wiatr z północy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Njord. Niespokojny wiatr z północy - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 26.40
Audiobook - najniższa cena: 26.40
wciąż za drogo?
40.91 złpremium: 26.39 zł Lub 26.39 zł
-40% 26.40 zł Lub 23.76 zł
43.99 zł
43.99 zł Lub 39.59 zł
45.99 zł
38.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zanurz się w opowieści o namiętności, magii i duchach, które wraz z wiatrem niosą przeczucia i nadzieję. Zoja z synem przeprowadza się na jedną z wysp Lofotów, gdzie wraz z babcią wynajmuje domki turystom. Tam poznaje Norwega, który wywołuje w niej dawno uśpione uczucia, a jednocześnie przynosi ze sobą cień trudnych doświadczeń. Przygotuj się na pełną tajemnic wyprawę do Norwegii, gdzie potężne sztormy, widowiskowe zorze polarne i biały śnieg staną się tłem wielkiej, pełnej sprzeczności miłości.

Opowieść pełna realizmu, duchów, przeczuć i szeptów niesionych wiatrem

Zoja rozpoczyna swoje życie od nowa. Przeprowadza się z dzieckiem do Norwegii, gdzie razem z babcią na skalistych Lofotach wynajmuje domki turystom spragnionym aury baśniowych fiordów. Poznany wkrótce Norweg, za którym kroczy cień trudnych doświadczeń, znowu obudzi w Zoi kobietę.

Tymczasem niezapowiedziany gość sprowadza na jej dom kłopoty, a świat legend tego regionu będzie mieć zaskakujący wpływ na jej niezwykle uzdolnione dziecko.

Potężne sztormy, widowiskowe zorze polarne i biały śnieg, który swym zimnem przenika przez skórę, staną się tłem dla miłości, walki ze słabościami i tajemniczych obrazów malowanych ręką dziecka.

Audiobooka interpretuje Julia Chatys.

Njord. Niespokojny wiatr z północy od Joanna Gajewczyk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć