ebook Zwykła przyzwoitość - audiobook
3.68 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 618)

Zwykła przyzwoitość - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.75
Audiobook - najniższa cena: 30.48
wciąż za drogo?
43.62 złpremium: 28.14 zł Lub 28.14 zł
30.48 zł Lub 27.43 zł
-6% 32.83 zł Lub 29.55 zł
35.18 zł
39.00 zł
39.90 zł
42.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bezimienny powraca i tym razem nie zawaha się użyć pięści dla dobra sprawy. Zmierzy się z gangsterami, którzy wykorzystując łatwowierność starszych osób, przejmują ich mieszkania. „Powieści Chmielarza o Bezimiennym to gotowy pomysł na scenariusz dobrego sensacyjnego kina gatunku. Charyzmatyczny, uwikłany w swoją przeszłość bohater, ryzykując wszystko, musi stanąć w obronie słabszych (i zasad), będąc niejednokrotnie zmuszony do działań poza granicami prawa. Tu nic nie jest oczywiste, decyduje prawo pięści, zaciera się granica między dobrem i złem. Niemal każdy rozdział kończy się zaskakującym zwrotem akcji. Nie potrafiłem oderwać się od książki!!!” – Cyprian T. Olencki, reżyser i scenarzysta

Kiedy bohater wraca do domu na warszawskich Włochach, w którym wynajmuje pokój, spotyka tam dwóch bandziorów. Mężczyźni grożą panu Henrykowi, właścicielowi domu, więc Bezimienny staje w jego obronie. Ale kiedy w wyniku kolejnego zastraszania starszy mężczyzna trafia do szpitala, bohater uznaje, że miarka się przebrała. I w ten sposób wkracza w sam środek wielkiej afery związanej z rynkiem nieruchomości, nielegalnym przejmowaniem mieszkań i niebotycznych chwilówek branych na nieświadomych niczego ludzi. Przeciwko sobie ma bezwzględnych gangsterów, którzy nie cofną się przed niczym, żeby dopiąć swego. Ale jeszcze groźniejsi są ludzie, którzy stoją w ich cieniu.

Do walki Bezimienny nie staje sam. W próbie rozbicia szajki pomogą mu Aldona, bratanica pana Henryka, komornik i grupa aktywistów. Po raz kolejny brutalna siła i przemoc przestępców zderzą się z umiejętnościami walki i dedukcji bezimiennego bohatera.

Audiobooka interpretuje Przemysław Bluszcz.

Zwykła przyzwoitość od Wojciech Chmielarz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć