ebook Nadzieja w spiżarni ukryta - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 170)

Nadzieja w spiżarni ukryta - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Flow
E-book - najniższa cena: 16.16
Audiobook - najniższa cena: 41.26
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
41.26 zł Lub 37.13 zł
42.65 zł Lub 38.39 zł
44.90 zł
44.90 zł
41.26 zł
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mieli wszystko. Prawie… Pracę, którą kochali, piękny dom na wsi, w urokliwej scenerii lasu i pobliskiej rzeczki, i siebie. Brakowało im jednego – czasu. Wiecznie zabiegani i zapracowani, nie byli w stanie cieszyć się tym, co przyniósł im los. Życie zdecydowało jednak za Łucję, że musi zwolnić. Dopiero wtedy odkrywa, co jest dla niej najważniejsze. Szelest liści pod stopami, wschód słońca nad łąką, świeże jajka od sąsiadki, mleko prosto od krowy i kobiety... Kobiety w różnym wieku, które regularnie się spotykają, by po prostu ze sobą być i tworzyć. Z miłością.

Ta historia zaczyna się jednak od pewnej skromnej nauczycielki, która uwierzyła, że siła kobiet może mieć zapach świeżo upieczonego chleba, a codzienność może być barwna jak misternie wyhaftowana serweta – od żyjącej w XIX wieku Filipiny Płaskowickiej, która założyła pierwsze koło gospodyń wiejskich.

Audiobooka interpretuje Agnieszka Postrzygacz.

 

Nadzieja w spiżarni ukryta od Joanna Jax, Magdalena Witkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć