ebook Milczenie - audiobook
3.63 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 278)

Milczenie - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 30.18
Audiobook - najniższa cena: 30.18
wciąż za drogo?
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
-36% 30.18 zł
33.90 zł
38.32 zł Lub 34.49 zł
47.90 zł Lub 43.11 zł
36.06 zł
47.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kiedy aspirant Przeworski wraca do dawnej pracy w komendzie miejskiej policji w Szczecinie, jego pierwszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki zabójstwa Niemki, Helene von Zussow. Śledztwo prowadzi go do Nowego Warpna, gdzie kobieta planowała najnowszą inwestycję. Tam Przeworski odkrywa, że za zbrodnią stoi mroczna tajemnica z przeszłości…

Aspirant Przeworski wraca do dawnej pracy w komendzie miejskiej policji w Szczecinie. Pierwszą sprawą, jaką dostaje po powrocie z zesłania jest zabójstwo Niemki, Helene von Zussow. Właścicielka berlińskiej firmy deweloperskiej zostaje znaleziona martwa w pokoju w jednym ze szczecińskich hoteli. Praktycznie od samego początku tropy nieoczekiwanie prowadzą Przeworskiego do Nowego Warpna, bo właśnie tam kobieta planowała najnowszą inwestycję: kompleks termalno-sanatoryjny nastawiony głównie na klientelę niemiecką. To oraz niespodziewana wizyta izraelskiego historyka wprowadza śledztwo na nowy tor: ojciec zamordowanej, Moryc Apfelbaum, uczestnik powstania w getcie żydowskim spędził w Nowym Warpnie kilka pierwszych powojennych lat, po czym zniknął bez śladu.

Krąg podejrzeń zacieśnia się wokół Władeczka Strapko, osiemdziesięciosześcioletniego mieszkańca Nowego Warpna, mruka i dziwaka. Co wspólnego z ojcem ofiary ma on sam i jego ojciec, weteran wojenny i osadnik, zamieszkały w miasteczku na końcu świata tuż po wojnie

Audiobook „Milczenie” to opowieść o odwadze i strachu, o lojalności, wdzięczności i zapomnieniu oraz o tym, jak tragedie z przeszłości kładą się długimi cieniami na całym życiu.

Audiobooka interpretuje Adam Bauman.

Milczenie od Marek Stelar możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć