ebook Drakula - audiobook
3.8 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5)

Drakula - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 38.40
Audiobook - polecana oferta: 41.90
wciąż za drogo?
51.06 złpremium: 32.94 zł Lub 32.94 zł
-12% 41.90 zł
42.00 zł
43.92 zł Lub 39.53 zł
54.90 zł
40.68 zł
47.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Adaptacja klasycznej powieści Brama Stokera o historii przerażającego Drakuli w znakomitej interpretacji Krzysztofa Gosztyły. Audiobook idealny dla początkujących wielbicieli literatury z dreszczykiem.

Tajemniczy hrabia Drakula od lat terroryzuje Transylwanię ze swego wielkiego gotyckiego zamczyska. Gdy jednak Jonathanowi Harkerowi – jego ostatniej ofierze – udaje się stamtąd uciec, długowieczny wampir wreszcie będzie musiał się zmierzyć z godnymi przeciwnikami! Historia Drakuli, opowiedziana z perspektywy różnych postaci – w tym łowcy wampirów Van Helsinga, pięknej nauczycielki Miny Harker, a nawet samego strasznego Drakuli – jeszcze nigdy nie została zaprezentowana w tak przyjaznej dla dzieci formie.

Poznajcie „Drakulę” – edycję stworzoną specjalnie z myślą o młodych czytelnikach i jednocześnie wierną oryginałowi. Tej książki nie sposób odłożyć na półkę!

Drakula od Bram Stoker możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć