ebook Cesarstwo cienia - audiobook - zapowiedź
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Cesarstwo cienia - audiobook - zapowiedź
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 29.95
wciąż za drogo?
29.95 zł Lub 26.96 zł
35.01 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Przewidywana data dostępności: 26 września 2023

Czy naprawdę wiesz, kto stoi po twojej stronie?

Li należy do Zakonu Cienia organizacji, której członkowie potrafią kontrolować mrok. Tacy ludzie jak ona, shari, stanowią zagrożenie dla społeczeństwa i są zmuszani do życia na marginesie jako płatni porywacze i zabójcy. Latami szkoli się ich, by nie mieli litości dla swoich ofiar liczy się tylko wykonanie zadania, i to w jak największej tajemnicy.

Jedna misja zakończona katastrofą i tajemnicze wizje w dniu osiągnięcia pełnoletności wystarczają, żeby Li, dotąd jedna z najzdolniejszych cieniotkaczek w Zakonie, zaczęła tracić zaufanie mistrza. Niedługo potem w jej ręce wpada zlecenie, którego inicjator pragnie pozbyć się jednego z synów cesarza. Choć Li powinna przekazać zadanie koleżance po fachu, postanawia zrealizować je sama. Ostatecznie jednak nie jest w stanie zamordować księcia. Zamiast tego decyduje się tymczasowo ukryć go w Jahardzie cienistym wymiarze dostępnym jedynie shari.

Wydarzenia w kraju zmuszają Li do przybrania cienia księcia i wyruszenia na dwór. Dziewczyna nie zdaje sobie jednak sprawy, że właśnie trafiła do paszczy lwa. To w pałacu ukrywa się największe zło, któremu nieświadomie pokrzyżowała plany. I które zrobi wszystko, by Li i cesarski syn zniknęli z tego świata najszybciej jak tylko się da.

Malwina Kubiczek studentka prawa, która stara się łączyć naukę z miłością do pisania. Tworzyć zaczęła już jako dziecko, a pierwsze opowiadanie opublikowała w Internecie w 2016 r. Kocha sztukę, podróżowanie, zdobywanie górskich szczytów i głaskanie kotów. Marzy o tym, by doba miała więcej godzin, żeby mogła wreszcie przeczytać wszystkie 719 książek, które dodała do zakładki Chcę przeczytać na Goodreads. Cesarstwo cienia to jej debiut wydawniczy i jednocześnie pierwszy tom cyklu o cieniotkaczce Li.

Audiobooka interpretuje Julia Łukowiak.

Cesarstwo cienia - zapowiedź od Malwina Kubiczek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć