ebook 10 przykazań. Mówią na nią Furia - audiobook - zapowiedź
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

10 przykazań. Mówią na nią Furia - audiobook - zapowiedź
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 33.10
wciąż za drogo?
33.10 zł Lub 29.79 zł
38.69 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przewidywana data dostępności: 27 września 2023

Ktoś zabija w imię boga czy się za niego uważa? Kto usprawiedliwia zło boskim prawem?

Anna Krolen, dziennikarka zwana Furią, przyjeżdża na weekend do Gdyni na spotkanie z koleżanką z dawnych lat. Nie przypuszcza, że zostanie tu dłużej Nocą w hotelu słyszy dziwne krzyki. Rano dowiaduje się, że w pokoju obok popełniono morderstwo i zaczyna interesować się śledztwem. To dopiero początek serii zabójstw dokonanych w podobny, bestialski sposób. Morderca za każdym razem zostawia przy ofiarach wypisane krwią jedno z przykazań. Chce zasugerować zbrodnie na tle religijnym czy sprowadzić policję na fałszywy trop? Kiedy ginie znany w Elblągu polityk i inwestor, sprawę zaczyna badać ABW. Szef służb specjalnych nie chce, żeby informacje wyciekły do gazet, prosi więc Furię o pomoc. Tymczasem morderca nie próżnuje A przecież piąte przykazanie to Nie zabijaj.

Czy oprawca się opamięta? Czy też wręcz przeciwnie zacznie działać szybciej, bo zdaje sobie sprawę, że policja i ABW depczą mu po piętach, a trzeba dokończyć to, co się zaczęło.

Audiobooka interpretuje Łukasz Bogdan.

10 przykazań. Mówią na nią Furia - zapowiedź od Robert Kilen możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć