ebook Java. Przewodnik doświadczonego programisty. Wydanie III
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Java. Przewodnik doświadczonego programisty. Wydanie III
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 48.95
wciąż za drogo?
53.40 zł Lub 48.06 zł
89.00 zł
48.95 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Java jest dojrzałym, rozbudowanym, wszechstronnym, a przy tym starannie zaprojektowanym i bezpiecznym językiem programowania. W jego nowej, 17. wersji wprowadzono sporo usprawnień podstawowych elementów języka i interfejsów API. Wiele starych idiomów języka straciło przydatność, a nowe mechanizmy i paradygmaty pozwalają zwiększyć efektywność tworzenia kodu. Zawodowy programista musi dobrze poznać te nowości i nauczyć się z nich korzystać.

Oto zaktualizowane i uzupełnione wydanie zwięzłego wprowadzenia do Javy SE 17, przeznaczonego dla profesjonalnych programistów Javy. Przedstawiono w nim wszystkie istotne zagadnienia, łącznie z takimi koncepcjami jak wyrażenia lambda i strumienie, nowoczesnymi konstrukcjami, jak rekordy i klasy zapieczętowane, a także zaawansowanymi technikami programowania współbieżnego. Książka została pomyślana w taki sposób, aby wszystkie ważne zmiany wprowadzone w najnowszej wersji Javy zostały zaprezentowane w esencjonalnej formie. Informacje uporządkowano tak, aby ułatwić szybki dostęp i łatwe zrozumienie potrzebnego zagadnienia. W przewodniku znalazło się też mnóstwo praktycznych informacji wraz z przykładami kodu, pozwalającymi natychmiast przetestować wszystkie nowości.

W książce między innymi:

  • rekordy i klasy zapieczętowane
  • programowanie funkcyjne z wyrażeniami lambda
  • optymalne zarządzanie danymi
  • nowoczesne funkcje biblioteczne i bezpieczne struktury danych
  • zmodularyzowane API języka Java
  • interfejsy API służące do przetwarzania daty i czasu oraz internacjonalizacji

Java: poznaj najnowsze mechanizmy i paradygmaty!

Java. Przewodnik doświadczonego programisty. Wydanie III od Cay Horstmann możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć