ebook Disney Pixar. Między nami żywiołami - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Disney Pixar. Między nami żywiołami - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.11
Audiobook - najniższa cena: 21.24
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
-15% 21.24 zł Lub 19.12 zł
21.90 zł
24.99 zł
21.75 zł
22.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Miasto Żywiołów to jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie obok siebie, mimo dzielących ich różnic, mieszkają Wodniści, Glebiarze, Wietrzni i Ogniści. Wspólne życie nie zawsze bywa tu bezkolizyjne: czasem coś iskrzy, czasem ktoś kogoś zgasi, czasem nadciągną chmury.

Kiedy Iskra, błyskotliwa i wybuchowa Ognista, spotyka Wodka, empatycznego i dającego się unosić na fali życia Wodnistego, ze zdumieniem odkrywają, że mają sporo wspólnego. Czy Iskra i Wodek mogą się do siebie zbliżyć? Czy ogień i woda zawsze powinny trzymać się na dystans? Czy rozmaite żywioły mogą się łączyć? Czy różnice zawsze muszą być przeszkodą?

Żywiołowa powieść, powstała na podstawie filmu o tym samym tytule, zawiera wkładkę z kolorowymi ilustracjami, które błyskawicznie przeniosą czytelnika do tego złożonego, pulsującego emocjami świata.

Audiobooka interpretuje Julia Chatys.
Disney Pixar. Między nami żywiołami od Erin Falligant możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć