ebook Taka piękna śmierć - zapowiedź
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Taka piękna śmierć - zapowiedź
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.90
wciąż za drogo?
-25% 26.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przewidywana data dostępności: 10 października 2023

Na jednym z katowickich osiedli zostaje znaleziona martwa dziewiętnastolatka. Na jej ciele nie ma żadnych śladów przemocy, które mogłyby naprowadzić śledczych na przyczynę nagłego zgonu. Prowadzący tę sprawę starszy aspirant Michał Góralski po przybyciu na miejsce zdarzenia odnosi wrażenie, jakby uczestniczył w starannie wyreżyserowanym spektaklu. Ta śmierć nie mogła być przypadkowa.

Rozpoczyna się poszukiwanie nie tylko sprawcy potencjalnego czynu, lecz także odpowiedzi na pytanie, dlaczego młoda, zdrowa dziewczyna po prostu zasnęła w swoim łóżku i nigdy się nie obudziła? Nieszczęśliwy wypadek, samobójstwo czy może zabójstwo?

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o cenie, którą nastolatkowie płacą za dorastanie we współczesnym świecie oraz o grzechach rodzicielstwa i o śmierci, której można było uniknąć.

Taka piękna śmierć - zapowiedź od Magdalena Majcher możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć