ebook Kobieta, którą jestem
3.34 / 5.00 (liczba ocen: 840)

Kobieta, którą jestem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 33.90
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
46.79 złpremium: 31.19 zł Lub 31.19 zł
33.79 zł
33.90 zł
38.99 zł Lub 35.09 zł
51.99 zł Lub 46.79 zł
44.45 zł
47.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza, wyczekiwana na całym świecie autobiografia Britney Spears. Ebook „Kobieta, którą jestem” to odważna i zdumiewająco poruszająca opowieść o wolności, sławie, macierzyństwie, przetrwaniu, wierze i nadziei.

W czerwcu 2021 r. cały świat słuchał, jak Britney Spears przemawiała w sądzie. Wpływ podzielenia się swoim głosem był niezaprzeczalny i zmienił bieg jej życia oraz losów niezliczonych innych osób.

Ebook „Kobieta, którą jestem” po raz pierwszy ujawnia niesamowitą historię Britney Spears – i siłę tkwiącą w sercu jednej z największych artystek w dziejach muzyki pop. Napisana z niezwykłą szczerością i humorem, przełomowa książka Spears rzuca światło na nieprzemijającą siłę muzyki i miłości oraz na to, jak ważne jest móc wreszcie opowiedzieć swoją historię, na własnych warunkach.

Zdobywczyni nagrody Grammy, ikona muzyki pop. Britney Spears jest jedną z najbardziej utytułowanych i cenionych artystek w historii muzyki, z ponad 100 milionami sprzedanych płyt na całym świecie. W 2021 roku znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób magazynu Time. Album „Blackout” został dodany do biblioteki i archiwów Rock & Roll Hall of Fame w 2012 roku. Piosenkarka mieszka w Los Angeles w Kalifornii.

Kobieta, którą jestem od Britney Spears możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nawet kiedy się tego boimy, trzeba werbalizować swoje uczucia. Trzeba opowiadać swoją historię. Trzeba unosić głos.
Nawet w najmroczniejszej nocy można odnaleźć nieskończenie wiele światła.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć