ebook Magia wyklęta - audiobook - zapowiedź
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 70)

Magia wyklęta - audiobook - zapowiedź
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - najniższa cena: 30.79
wciąż za drogo?
30.79 zł Lub 27.71 zł
35.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przewidywana data dostępności: 4 października 2023

Kontynuacja fantastycznej „Drogi do Wyraju"!

„Księżyc czerwienią zajdzie, a w ludziach żądza mordu zapłonie. Niepojęte zwalczy ogniem ten, kto zrozumie"

Niegdyś krystaliczne Księżycowe Jezioro przybiera barwę szkarłatu. Z wiosek i miast znika coraz więcej dzieci. Uczeni Villperuny nie mają wątpliwości: przepowiednia zaczęła się wypełniać.

Królestwu grozi zagłada, a źródłem tragedii mają stać się ci, którzy parają się nieokiełznaną, dziką magią. Wiedźmy, szeptuchy i szamani muszą zaniechać używania swych mocy albo zginąć.

W chaosie zbliżającej się wojny spragniony zemsty Elgan zapomina o dręczącej go tajemnicy przeszłości, Dorada zmaga się z trudami teraźniejszości, a Mirosław musi stawić czoła niechcianej przyszłości, którą zaplanowała dla niego wróżebna moc.

Czy da się poskromić magię wiedźm i potężną moc ognia, kryjącą w sobie tajemnice światów? Czy w chaosie rozpętanym przez starą przepowiednię Elgan odnajdzie Itrisa, by dokonać zemsty? Czy Dorada poskromi niebezpieczną moc, która w niej żyje?

Wszystko może wydarzyć się w świecie, w którym istnieje magia wyklęta.

Audiobooka interpretuje Kamil Maria Małanicz.

Magia wyklęta - zapowiedź od Kamila Szczubełek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć