ebook Złota mucha
3.35 / 5.00 (liczba ocen: 1794)

Złota mucha
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.98
Audiobook - najniższa cena: 9.99
wciąż za drogo?
28.82 złpremium: 18.59 zł Lub 18.59 zł
24.98 zł Lub 22.48 zł
30.99 zł
31.00 zł Lub 27.90 zł
25.48 zł
28.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejna mistrzowska powieść Joanny Chmielewskiej o zaskakującym, niebanalnym tytule. Czym tak naprawdę jest złota mucha i dlaczego ma aż tak wielką wartość? Powieść zaczyna się z pozoru zupełnie zwyczajnie, ale szybko pojawia się w niej wątek kryminalny, związany z przepięknym okazem bursztynu z zatopionym w nim owadem. Bohaterka przypadkowo odkrywa mroczną tajemnicę i wszczyna na własną rękę śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności popełnionego przed laty zabójstwa. Wiedziona coraz większą ciekawością, gotowa jest podjąć śmiertelne ryzyko, byleby tylko ujawnić prawdę.Oprócz niezwykle interesującej fabuły w powieści znajdziemy rewelacyjne dialogi, cięte riposty, dowcipne cytaty, m.in.: „Im dalej w las, tym większy kryminał”, a także charakterystyczny dla Joanny Chmielewskiej humor podszyty ironią.

Złota mucha od Joanna Chmielewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zawsze jak przeczytam "Złotą muchę" to mam ochotę jechać nad morze i zbierać bursztyn. Bo bursztynu w tej książce jest dzikie mnóstwo i on tak pięknie kusi... Chmielwska lubiła swoje książki osadzać w znanych sobie realiach i wtedy wychodziły jedne z najlepszych jej powieści. Wyścigowe, hazardowe, architektoniczne były prawdziwymi hitami. Tutaj mamy kolejną pasję autorki, co również wyszło książce na dobre. Świetny humor i cytaty, które wprowadziłam do słownika na stałe (np. "Im dalej w las, tym większy kryminał") :)

Warto zerknąć