ebook Wiedźmy
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 49100)

Wiedźmy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 25.90
wciąż za drogo?
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
25.90 zł
26.93 zł Lub 24.24 zł
35.90 zł
35.90 zł Lub 32.31 zł
23.34 zł
26.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Trzy kobiety. Pięć wieków. Jeden sekret.

Rok 2019. Pod osłoną nocy Kate ucieka z Londynu do rozpadającej się chaty odziedziczonej po ciotecznej babci, którą ledwo pamięta. Porośnięte bluszczem i otoczone zarośniętym ogrodem Weyward Cottage dzielą lata świetlne od brutalnego partnera, który zatruwał jej życie. Kate zaczyna podejrzewać, że jej cioteczna babcia ukrywała coś przed światem; sekret ten drzemie w trzewiach chaty i sięga czasów XVII-wiecznych polowań na czarownice.

1619. Altha oczekuje na proces o zabójstwo miejscowego rolnika, który został stratowany przez własne bydło. W dzieciństwie matka nauczyła ją magii polegającej nie na rzucaniu zaklęć, tylko dogłębnej znajomości natury. Niezwykłe kobiety zawsze jednak budzą w mężczyznach strach, dlatego po usłyszeniu zarzutów o czary Altha wie, że jej droga do wolności będzie wyboista.

1942. Świat ogarnięty jest wojną, a Violet siedzi zamknięta w podupadającej rodzinnej posiadłości. Skrępowana towarzyskimi konwenansami nastolatka tęskni za solidną edukacją, którą odbiera jej brat i za nieżyjącą matką, która podobno przed śmiercią straciła rozum. Jedyną pamiątką po niej jest medalion z wygrawerowaną literą „W” i słowo „Weyward” wydrapane w listwie przypodłogowej w sypialni Violet.

Splatając ze sobą historie trzech nadzwyczajnych kobiet żyjących na przestrzeni pięciu wieków, Emilia Hart stworzyła trzymającą w napięciu powieść o kobiecym harcie ducha i przeobrażającej sile natury.

"Jedyny w swoim rodzaju debiut rzucający światło na to, co znaczy być kobietą. Jestem oczarowana."

Gillian McAllister, autorka bestsellerów z listy „The New York Times”

"Wzruszająca opowieść o kobiecej wytrwałości i ukrytej sile, z domieszką bezwstydnej, ekscytującej magii."

Bridget Collins, autorka bestsellerów z listy „The Sunday Times”

"Pięknie napisana i zawikłana niczym pajęcza sieć powieść Emilii Hart to międzypokoleniowa historia o tęsknocie, miłości i sile. Chociaż rozdzielone dziesiątkami czy nawet setkami lat, kobiety z rodu Weywardów – Altha, Violet i Kate – są dla siebie dziedzictwem, a siła drzemiąca w każdej z nich jest hołdem złożonym więziom między kobietami, naturą i rodziną."

Sunyi Dean, autorka książki „The Book Eaters”

 

Wiedźmy od Emilia Hart możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć