ebook Skazani na wolność
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Skazani na wolność
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 38.19
wciąż za drogo?
44.63 złpremium: 28.79 zł Lub 28.79 zł
38.19 zł Lub 34.37 zł
42.00 zł
45.59 zł Lub 41.03 zł
47.99 zł
38.39 zł
41.76 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Wolność zrodzona ze wstydu bywa bolesną pułapką

Po wielu latach życia w poczuciu wstydu i braku akceptacji, czterdziestoletni Wiktor w końcu ma wszystko – kochającą żonę, która rozumie jego potrzeby, pracę, w której się spełnia i dobrze zarabia, a także przyjaciół, z którymi może zapomnieć o codzienności. Alicja jest otwarta na nowe, nietypowe doświadczenia i fantazje seksualne, więc Wiktor nie musi już hamować swoich popędów. Korzysta zatem na tej wolności, zapraszając do małżeńskiej sypialni koleżanki, dokładnie tak jak w marzeniach większości nastolatków. Okazuje się jednak, że życie w zgodzie z potrzebami ma swoje brutalne konsekwencje, kiedy żona Wiktora ujawnia swoje fantazje. Dlaczego tak trudno mu zrozumieć, że ona może mieć ochotę na dodatkowego mężczyznę w łóżku albo spróbować czegoś, co Wiktorowi nie mieści się w głowie?

Jaki ma to związek z dzieciństwem, wychowaniem i schematami, których oboje nauczyli się dawno temu?

„Skazani na wolność” to opowieść o męskich uprzedzeniach i walce z samym sobą. Bo choć na co dzień wolność wydaje się naszym priorytetem, nie zawsze jesteśmy w stanie dać ją najbliższym na tych samych zasadach. To historia o tym, że podejmowanie decyzji w zgodzie z potrzebami jest drogą do wolności, ale każda z tych decyzji pociąga za sobą odpowiedzialność.

Skazani na wolność od Iwo Konopek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć