ebook Kiedy weszłam w twoje życie
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 125273)

Kiedy weszłam w twoje życie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.34
Audiobook - najniższa cena: 29.60
wciąż za drogo?
28.34 zł
40.50 zł Lub 36.45 zł
44.99 zł
34.64 zł
40.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Najnowsza powieść autorki "Zanim się pojawiłeś" i "Światła w środku nocy".

Dwie kobiety, dwa życia i jeden dzień, który zmienił wszystko.

Piękne buty nie mogą być wygodne. Te, które Sam znalazła w torbie zabranej omyłkowo z siłowni, na pewno takie były – piękne i niewygodne. I z pewnością niewiarygodnie drogie.

Sam przeżywa właśnie najbardziej ponury moment w życiu. Resztką sił walczy o utrzymanie pracy i ocalenie małżeństwa. Kiedy z konieczności zakłada obłędne czerwone szpilki od Christiana Louboutina, czuje się lepszą wersją siebie. I uświadamia sobie, że koniecznie musi coś zmienić w swoim życiu – a tym „czymś” jest ona sama.

W tym samym czasie Nisha, dotychczasowa właścicielka szałowych butów, bogata i beztroska mieszkanka Manhattanu, wpada w kłopoty. Porzucona nagle przez męża i pozbawiona pieniędzy, odkrywa zupełnie inny świat. Taki, w którym przyjaciółki mówią szczerze, co myślą, i gdzie są mężczyźni, którzy potrafią po prostu być obok.

Pełna charakterystycznego dla Jojo Moyes humoru i błyskotliwej narracji opowieść o tym, jak jedna mała rzecz może nagle zmienić wszystko.

BESTSELLER AMAZONANUMER 1 NA LIŚCIE BESTSELLERÓW „SUNDAY TIMES”

#womensfiction

#contemporaryromance

#adultfiction

#middleage

Rekomendacje e-booka Kiedy weszłam w twoje życie:

„Kiedy weszłam w twoje życie to najbardziej niezwykła książka Jojo Moyes. Lepsza nawet od Zanim się pojawiłeś”. - Brittany McCann

„Książka Kiedy weszłam w twoje życie Jojo Moyes bardzo mi się podobała. Jest kreatywna, inspirująca i daje mnóstwo frajdy. Czuć w niej kobiecą przyjaźń i wsparcie, więzi, które rodzą się w trudnych momentach, nieprawdopodobne przyjaźnie. Każda z postaci wydała mi się naprawdę wyjątkowa, każda ma własną historię, zmaga się z problemami, doznaje przemiany”. - Shelley Lawrence

„Jojo Moyes znowu to zrobiła! Kiedy weszłam w twoje życie to zabawna mieszanka humoru, kobiecej przyjaźni i butów z czerwoną podeszwą, które łączą to wszystko w jedną całość. Dobrze narysowane postacie ożywają na kolejnych stronach, a czytelnicy będą kibicować niemal każdej z nich. Dodajcie tę książkę do swoich TBR!” - Rochelle Weinstein

"Co sprawia, że książka jest dla mnie zwycięska? Kiedy nie mogę się od niej oderwać, nawet podczas jazdy autobusem czy samochodem, a główni bohaterowie są bardzo wiarygodni. Z radością donoszę, że Kiedy weszłam w twoje życie (moja pierwsza książka Jojo Moyes!) spełniła wszystkie te wymagania." - Ellen Book Bellas

O e-booku Kiedy weszłam w twoje życie blogerzy napisali:

Jojo Moyes zaprasza na niepowtarzalną lekcję życia – odzierającą ze złudzeń, szaloną i urzekającą. To historia o przekonująco filmowym wdzięku – fenomenalna, zabawna i rozbrajająca, ale też mądra i okrutnie refleksyjna. -  Mozaika Literacka - Miłka Kołakowska

Kiedy weszłam w twoje życie od Jojo Moyes możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dwie nieznajome, dwa zupełnie inne charaktery i jeden nieświadomy gest, który całkowicie odmienia dotychczasową rzeczywistość. Ta historia to niewątpliwie świetny materiał na szalony i jednocześnie mocno refleksyjny scenariusz filmowy – każdy epizod barwnie wypełnia tu bowiem otchłań naruszonej wyobraźni, każdy dostarcza niecodziennych wrażeń. A najważniejszym atrybutem okazują się tu czerwone szpilki Louboutina – piękne, kunsztowne i niewiarygodnie drogie, a przede wszystkim obdarzone zaskakująco feeryczną mocą.

Dla tych kobiet to ewidentnie porządna nauczka – nasączona bezradnością i wątpliwościami, wyraźnie ograbiona z przyszytych im egzystencjalnie mrzonek. Nisha to szablonowy przykład napuszonej bogatej damulki – materialnie dopieszczonej, ekskluzywnej i oczywiście nieskalanej pracą. Utrata drogocennych butów okazuje się dla niej szokującym skokiem w przepaść wyrobionej snobistycznej codzienności – to spotkanie z upokarzającą w jej zadufanych myślach szarością przyziemnego dnia i wymuszona sytuacją ciężka praca, to niepowodzenia, gorycz i dziwnie przenikliwa szczerość. To także smak prawdziwych uczuć i wgląd do właściwych wartości. Podczas, gdy jej świat momentalnie zamienia się w fabularne strzępy, druga bohaterka sukcesywnie tonie w głębinach własnej niepewności. Dla osadzonej w ponurej nijakości Sam to omyłkowe znalezisko okazuje się muśnięciem potrzebnej motywacji – zaproszeniem do otwarcia się na zapomnianą wrażliwość. Czytelnik wdziera się w jej smutną przestrzeń z naturalnym zrozumieniem, spogląda na pogrążonego w depresji męża, rejestruje brak bliskości i skrajne oblicze bezsilności, dostrzega nieprzyjemne tratowanie w pracy oraz rozdzierające pragnienie konkretnej zmiany. To powieść o humorystycznym i zauważalnie pouczającym tonie – niezwykle poruszająca i mocno ekspresyjna.

Jojo Moyes zaprasza na niepowtarzalną lekcję życia – odzierającą ze złudzeń, szaloną i urzekającą. Ekskluzywne szpilki Christiana Louboutina okazują się tu nie tylko zamierzenie bajronicznym atrybutem, ale też intencjonalnie narzuconą inspiracją – bodźcem do zatroszczenia się o zaniedbane fragmenty naruszonej kobiecości i jednocześnie faktorem do zdefiniowania naturalnej wdzięczności. Tu jedna bohaterka przedziera się przez szarość niechcianego dnia i gorycz ciągłych upokorzeń, druga natomiast grzęźnie w chimerycznym charakterze nieprzyjemnych dni. To historia o przekonująco filmowym wdzięku – fenomenalna, zabawna i rozbrajająca, ale też mądra i okrutnie refleksyjna.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Mozaika Literacka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć