ebook Jak Bóg pomyślał Kościół. Odnaleźć się mimo kryzysu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Jak Bóg pomyślał Kościół. Odnaleźć się mimo kryzysu - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo WAM
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 33.62
Audiobook - najniższa cena: 33.62
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
33.62 zł Lub 30.26 zł
-21% 33.67 zł Lub 30.30 zł
44.90 zł
44.90 zł
39.07 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Odkryj żywy Kościół i zacznij go tworzyć

• Czy Kościół jest dla ciebie ważny?
• Czy czujesz się w nim jak w domu?
• Czy wciąż jest dla ciebie wspólnotą żywą?

Kardynał Grzegorz Ryś w trzech obrazach ukazuje fascynującą wizję Kościoła, jakiego chciał Bóg. Pisze o zstępującym z nieba mieście ludzi wolnych i równych sobie, rodzinie tworzącej nowe więzy krwi oraz oblubienicy Baranka. W prosty, przystępny sposób wprowadza nas w te zachwycające przestrzenie, zachęcając, byśmy każdego dnia na nowo odkrywali, „jak Bóg pomyślał Kościół”, i starali się Jego pomysł wcielać w życie.

Książka zbiera nauczanie kard. Rysia o Kościele wygłoszone do różnych grup, stając się ważnym zaproszeniem do troski o wspólnotę, którą tworzymy.

Kościół nam mówi: „Jesteście potrzebni, nie ja was potrzebuję, tylko Jezus”, a my odsuwamy się z niechęcią, bo nam się Kościół nie podoba. To nie jest popularne, by się do niego przyznawać. Powszechną praktyką jest natomiast opisywanie wszystkich jego braków, ułomności, grzechów. Ta książka może stać się okazją, by się raz jeszcze Kościołowi przyjrzeć. Nie zamykając oczu na braki, zobaczyć w nim to, co widzi Bóg. Może dzięki temu uda nam się spojrzeć świeżym okiem na Kościół. Zachwycić się tą wizją. Zapragnąć jej. Ale też podjąć się jej realizacji. – kard. Grzegorz Ryś

Audiobooka interpretuje Tomasz Wysocki.

Jak Bóg pomyślał Kościół. Odnaleźć się mimo kryzysu od Grzegorz Ryś możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć