ebook Carrie Soto powraca
4.23 / 5.00 (liczba ocen: 393064)

Carrie Soto powraca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.94
wciąż za drogo?
25.94 złpremium: 15.56 zł Lub 15.56 zł
-42% 23.14 zł
23.94 zł Lub 21.55 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
33.90 zł
26.33 zł
27.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny... Przechodząc na emeryturę, tenisistka Carrie Soto była najbardziej utytułowaną zawodniczką w historii swojej dyscypliny. Jak jednak pogodzić się z faktem, że kilka lat później na korcie pojawia się ktoś jeszcze bardziej utalentowany? Taylor Jenkins Reid powraca z kolejną niesamowicie wciągającą historią!

Carrie Soto na korcie nie ma sobie równych. Za zwycięstwa przyszło jej jednak słono zapłacić. W momencie przejścia na emeryturę Carrie jest najlepszą tenisistką, jaką widział świat. Pobiła wszystkie rekordy i zdobyła dwadzieścia Wielkich Szlemów. Towarzyszy jej również przekonanie, że zasłużyła na każde swoje zwycięstwo. Pod okiem swojego ojca-trenera poświęciła praktycznie wszystko, by stać się niepokonaną. Jednak sześć lat po przejściu na emeryturę niespodziewanie jeden z jej rekordów zostaje pobity. Dokonuje tego Nicki Chan – oszałamiająca i brutalna brytyjska tenisistka.

Mając 37 lat, Carrie Soto podejmuje szokującą decyzję o powrocie na kort, by odzyskać rekord. Nie przeszkadza jej niepochlebna reakcja sportowych mediów ani ciało, które nie ma już dawnej sprawności. Nie zniechęca jej także konieczność trenowania z Bowe’em Huntleyem – mężczyzną, przed którym kiedyś prawie otworzyła swoje serce. Podobnie jak ona, tenisista ma coś do udowodnienia, zanim zrezygnuje z gry na zawsze.
Na przekór wszystkiemu Carrie Soto powraca na jeden, ostatni sezon.

Carrie Soto powraca od Taylor Jenkins Reid możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć