ebook Bądź niezwykły. 5 cech, które wyróżnią cię na tle innych - audiobook
4.05 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 388)

Bądź niezwykły. 5 cech, które wyróżnią cię na tle innych - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 43.41
Audiobook - najniższa cena: 42.41
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
42.41 zł Lub 38.17 zł
45.00 zł
43.41 zł
49.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poznaj pięć zasad, dzięki którym zaczniesz postępować inaczej niż wszyscy: przejmij kontrolę nad własnym życiem, stań się charyzmatyczny i skuteczny w swoich działaniach i wyróżniaj się na tle innych.

Joe Navarro, autor międzynarodowych bestsellerów i były agent FBI, przeprowadzi cię przez tajniki swojej wiedzy zdobytej w trakcie wieloletniej kariery. Dzieląc się zawodowym doświadczeniem związanym z analizą ludzkich zachowań, pokaże ci jak postępować, byś stał się przywódcą na miarę dzisiejszych czasów.

"Bądź niezwykły" to przełomowe spojrzenie na rzeczywistość i informacje z pierwszej ręki, które odmienią twoje dotychczasowe życie. Navarro opiera się na pięciu filarach wyjątkowości: samokontroli, obserwacji, komunikacji, działaniu oraz psychicznym komforcie. Skuteczne wykorzystanie każdego z nich sprawi, że wyróżnisz się na tle innych i staniesz się niezwykły.

Dołącz więc do mojej podróży i odkryj, kim jesteś i kim możesz się stać.
Poznaj niezwykły świat, do którego wstęp mają nieliczni – jednostki, których nie wahamy określić mianem honorowych, godnych zaufania, konsekwentnie zmierzających do obranego celu i mężnie znoszących przeciwności losu. Jednym słowem: wyjątkowych.
- fragment książki

Audiobooka interpretuje Grzegorz Woś.

Bądź niezwykły. 5 cech, które wyróżnią cię na tle innych od Joe Navarro, Toni Sciarra Poynter możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć